Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg és...

Jogosan sértődtem meg és tettem ezt szóvá? Eléggé rosszul esett.

Figyelt kérdés
Meghívtak egy szülinapi ebédre. Előbb úgy volt délután lesz a buli, de közelebbi időpontra rakták. Küldtek is egy meghívót amin már az új időpont szerepelt. Írtam hogy igyekszem ott lenni, de nem ígértem biztosra, mivel a kocsim sajnos összetört így ezt is meg kellett oldanom. A lényeg hogy fél 3 után odaértem. Tortát vágtak nekem de ebédet nem kaptam. Mégcsak meg se kérdezték hogy kérek e. Üdítővel kávéval sós krékerrel kínálgattak. De főt ételel amiből ők ebédeltek nem. Mégcsak meg se kérdezte a házi gazda, hogy kérek e, akarok e enni? Nagyon rosszul esett, szóvá is tettem, hogy biztos jó volt a kaja csak nem nekem, és hogy baj van náluk a fejekbe. Úgy érzem illetlenség volt nem megkínálni ebéddel, ha már egyszer meghívtak. Egyedül is megettem volna, azt az ételt.

#Sértődés, ebéd
2021. aug. 28. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/120 anonim ***** válasza:
75%
16.na a kérdező másik fiókból bevédi magát mert nem tesztő válaszok érkeztek..most nézd meg mindenki a kérdező ellen van egyedül ez a válasz védi őt nem jogosan...
2021. aug. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/120 anonim ***** válasza:
17%
Nézd barátok között vagy mint meghívott. Nem szégyen, ha kérsz. Megmondod nem ettél otthon, mert azt hitted itt kapsz. Odamész és kiszolgálod magad. Én így csinálom. Én egyedül élek jelenleg (OK, kisbabával, de az csak másfél éves). Én is rendeztem partikat a barátoknak. Nem terítettem meg. Mindenki akkor evett amikor akart és tálalt magának. Minden edény és étel, ital elő volt készítve. Legszívesebben elmosattam volna velük az edényeket, de úgyis akadt pár kedves lány , aki segített. A te esetedben a házigazdák túl igényesek voltak, ezért nem díjazták azt, aki késett.
2021. aug. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/120 anonim ***** válasza:
87%
A házigazdák túl igényesek? Mondja az aki a vendégeivel mosogattatna? XD
2021. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/120 anonim ***** válasza:
78%
22.ez nem ígényesség..a kérdező bunkó volt és kész, nem csodálkozom ha ezek után nem kívánatos vendég lesz.
2021. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/120 anonim ***** válasza:
19%

16os vagyok ismét. Szerintem pedig igenis illetlen dolog az hogy aki készítette a kaját nem ajánlja fel, hogy nesze egyél.

(Jöhet a lepontozas)

2021. aug. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/120 anonim ***** válasza:
77%
17.Főleg úgy hogy nem ő az ünepelt akit kéne körül ügrálni és ő csak egy meghívott volt aki késett.
2021. aug. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/120 anonim ***** válasza:
80%
25.Az is illetlenség hogy késik és még neki áll parázédni hogy nem kap ezt meg azt mikor nem is őt kéne most körülugrálni...
2021. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/120 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg nálad van baj a fejben kedves kérdező. És ha már előre szóltak hogy mikorra kell menni miért nem tudtál buszra szállni vagy valami?
2021. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/120 anonim ***** válasza:
77%
25.kapott tortád bzdmeg..az kaja, a főételt lekéste ennyi, ne neki legyen feljebb..lehet elfogyott.
2021. aug. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/120 anonim ***** válasza:
73%
Hagyjátok ez ismét egy provokatív kérdés, hogy összeugrassza az embereket. MIndenki a kérdező ellen van a 16-25 meg nyilván való a kérdező másik fiókból védi magát mivel nem a kedve szerinti válaszok jöttek..ha mindenki a kérdező ellen van és van 1-2 nyomi aki vele, ott egyértelmű hogy a kérdezővel vannak bajok és nem jogos a sértőséd..hol vagyunk oviban?
2021. aug. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!