Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szülő miért nem akar...

Sok szülő miért nem akar 30èves kor előtt szülő lenni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/181 anonim ***** válasza:
83%
Nem akarják elcseszni az egész fiatalságukat
2022. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/181 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarnak csupasz seggre szülni, diploma-jó munkahelyet keresnek előbb, már akinek van erre gondolata és "gógyija", és nem a semmire potyogtat.
2022. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/181 anonim ***** válasza:
93%
Én pl. azért, mert még nem érzem elég biztosnak az anyagi helyzetemet. Ha minden jól alakul, akkor 29-30 évesen már jöhet a gyerek.
2022. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/181 anonim ***** válasza:
94%
Én is a bizonytalan anyagi helyzetem miatt nem vállalnék annyi idősen. Nem akarom elrontani azzal a kicsi életét, hogy a semmire rászülöm és emiatt nem tudom megadni neki a szükséges dolgokat. Először diploma, jó munkahely és utána gyerek.
2022. febr. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/181 anonim ***** válasza:
96%
Nem mindenki találja meg a párját 30 éve kor alatt, nincs egzisztenciája, még tanul, vagy csak nemrég kezdett el dolgozni.
2022. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/181 anonim ***** válasza:
15%
Igazából egyáltalán nem biztos, hogy jobb lesz az anyagi helyzeted 35 évesen, mint 25 évesen. Másrészt nem is értem a miértjét ezeknek a beszólásoknak (1. 2.) azok felé, akik fiatalon vállalnak gyermeket. Ez megint a tipikus liberális kettős mérce, nekik senki nem szólhat be, ha 40 évesen vállal, amikor már egészségügyileg is kockázatosabb, vagy épp a kutyáját tartja a gyerekének, de ők beszólhatnak másoknak. Vicces.
2022. febr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/181 anonim ***** válasza:
84%
6-os, mert ez az igazság. Mennyi ilyet látni, megszüli a szar anyagi helyzetére azzal a felfogással, hogy "Ha Isten adott báránykát, legelőt is ad" aztán meg a Facen koldul. Belém meg nem lehet kötni, mert nem szülök, utálom a gyerekeket.
2022. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/181 anonim ***** válasza:
93%
Mert sokszor 35 éves korig is eltart, mire sikerül olyan anyagi hátteret teremteni, amiben biztonsággal lehet gyereket vállalni.
2022. febr. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/181 anonim ***** válasza:
13%

#7

Egyrészt nem minden esetben van így, nem lehet általánosítani, másrészt meg beléd is lehet kötni, a gyerekek utálata egy igen pocsék tulajdonság pl.

2022. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/181 anonim ***** válasza:
92%
Mert ma már mások a prioritások és a hétköznapi normák mint mondjuk egy két századdal korábban. Ma már a nőknek nagyobb szerep jut a hétköznapokban is mint,hogy anya, feleség és háztartásbeli asszony legyen. Ők is karriert építenek inkább. Valamint sokan hajszolják az anyagi biztonságot és a stabil párkapcsolatot is ami nem jöhet el mindenkinél fiatalon.
2022. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!