Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szülő miért nem akar...

Sok szülő miért nem akar 30èves kor előtt szülő lenni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 10:33
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/181 anonim ***** válasza:
100%
Aztán ilyen #32-es félék hőbörögnek a legjobban habzó szájjal amikor valakinek 20 évesen már van 4 gyereke és a fókuszban meg fészbukon koldul mindent össze a purgyénak.
2022. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/181 anonim ***** válasza:
85%

"Gyűlni fog, mert állambácsi tol hozzá nem keveset, meg adómentes, stb."


Semmit nem rak hozzá "állambácsi". Az adómentességről meg lehetne vitatkozni, hiszen a fizetésemből rakok félre, ami után nem kevés adót fizetek.

2022. febr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/181 anonim ***** válasza:
18%

#53 szöveg értelmezés?

Írd már le hol írtam, hogy pénz nélkül kell vállalni gyereket ?

2022. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/181 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy meg ti hőbörögtök rám , amiért nekem huszonévesen magasabb egzisztenciám lett mint nektek van, és emiatt fiatalon tudtam gyereket vállalni. Savlekötő 70 évesen még személyeskedésig is jutott.
2022. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/181 anonim ***** válasza:
100%

#55, az egész vita azon megy, hogy 18-huszonévesen gyereket KELL vállalni a KÖRÜLMÉNYEKTŐL FÜGGETLENÜL, mert aki nem így tesz, az önző egoista karrierista libernyák.


Szóval így kimondva nem volt, hogy a "semmire kell gyereket vállalni", de az indíték a mondanivaló mögött ez (is).

2022. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/181 anonim ***** válasza:
92%
Örülj neki, hogy fiatalon megfelelő egzisztenciád volt hozzá. Másnak meg nem, tehát megvárja a gyermekvállalással azt, amikorra lesz. Mekkora egy önző mocsok, tényleg. Hogy meri előbb felépíteni az anyagi biztonságot? Hallatlan!
2022. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/181 anonim ***** válasza:
10%
Feleslegesen vitáztok, az átlagnak mindegy, mert nem jut előrébb 30ra, ha meg igen azt gyerek mellett ugyanígy megtörténne. Igen, sokan önzésből nem vállalnak, mert mindenki élni akar, ezt üzeni a világ h így élj. Plusz az elhintett propaganda, ami működik, a kevés gyerekes modell mert így akarják a túlnépesedést lassítani, és igen, még kínában is működik. Szomorú, mennyire jól mondjuk vissza a leckét.
2022. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/181 anonim ***** válasza:
87%
Én azt nem értem, miért vállal valaki egyáltalán gyereket 😅 és most ezzel senkit nem szeretnék megbántani, nyilván nem vagyunk egyformák.
2022. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/181 Savlekotő ***** válasza:
92%

Nem kötelező gyereket vállalni egyáltalán,jó lenne ha inkább egyesek kis sámlit csinálnának a gyerekek érdekében akik megszopják ha olyanok vállalják pl ahol egy fagyira nem jut meg az alapokra sem,a gyerekből akarnak megélni,a gyerekeiken verik le a nyomorukat,minden nap éreztetik hogy kellet a fisznek sorolhatnám,elisszák a családit,a gyerek nem vallási áldozati oltár gyurma klón plüss amit a sarokba vágok ha meguntam hanem k v nagy felelősség.. És nem kötelező mindenkinek szeretni a gyerekeket,ahogy A spenótot sem. Nem kötelező egyformán élni gondolkodni érezni,de a te fajtád mások méhbe nyúlkál,meddő nőket nevez selejt terméknek,mások hálószobáját életét akarja rendszabályozni miközben semmi köze hozzá.

70F

2022. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/181 anonim ***** válasza:
91%

#59, akkor most jön az a kör, hogy a mostani 20-as korosztály valójában agymosottak gyülekezete, igaz? :)


"Feleslegesen vitáztok, az átlagnak mindegy, mert nem jut előrébb 30ra, ha meg igen azt gyerek mellett ugyanígy megtörténne."


Szóval gyerekkel ugyanúgy lehet előre haladni, mint gyerek nélkül? Jobban meggondolva, a munkaerőpiacon csak úgy két kézzel kapkodnak a képzetlen kismamák után. Ja, nem...

2022. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!