Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan dolgoznátok fel?...

Ezt hogyan dolgoznátok fel? Hogyan bírkózzak meg vele? Hogyan mondjam el az egyetlen testvéremnek?

Figyelt kérdés

Édesanyámat 2018 májusában szólította magához az Úr. Nagyon szép család voltunk, jól éltünk, szerettük egymást, keresztényi életet éltünk, voltak nehézségek, de mindig olyan könnyen túljutottunk.

Anyuciról 2018 januárjában kiderült, hogy rosszindulatú daganat van mindkét petefészkén. Műteni a kora miatt kockázatos volt, kemót/ sugarat kapott, de hamar legyengült, s feladta, konkrétan 4 hónap alatt elvitte, fel se fogtam, csak szenvedtem mélységesen, mert rengeteg mindent köszönhettem neki egész életemben, a csillagot lehozta volna azért, hogy én boldog lehessek az életben.

Apával még régebben berendeztek egy szép nyaralót maguknak, viszont most, hogy mindketten elmentek a tesómmal úgy osztozkodtunk, hogy az lesz az övé, hogy a családjával nagyobb házba tudjanak költözni. Elkezdtem neki segíteni az utolsó kipakolásokban, mikor a véletlen folytán a ruháik között találtam egy nagyon régi orvosi leletet, aminek az apróbetűsében állt 2 időpont, köztük 3 év volt, s ezekben az időpontokban anyunak abortusza volt. Ezen időpontokban én is meg testvérem is 10 felett voltunk, de le van írva kb. úgy, hogy a betegen már Materként hajtottak végre 2 darab Abortus artecifialist, valamint xy időpontban Fractionalt abrasio ( méhkaparás a net szerint) beavatkozás során menesztett graviditas ( net szerint várandósság) történt. Állapot: hólyagcsíra után, a másik kettő meg 10 hetes körül feltételezhetően.

Mindez akkor, mikor mi 10en évesek voltunk.

Mit csináljak? Édesapám, akivel mintaházasságuk volt állítólag, ő még anyu előtt meghalt. Ez valahonnan egy kitépett orvosi lelet volt, amin az ő neve van meg a születési dátuma, a kora.

Nagyon sok nőgyógyászati gondja volt mindig, időskorában is járt rendszeresen rákszűrésre, a klimax időszakában volt, hogy azt hitte meg fog halni olyan rosszul volt, sőt miómával még műtötték is egyszer.

Nem tudom, azt tudom, hogy most az életem egy nagy kérdőjel, nem tudom mit tegyek, elmondjam e valakinek, mert a feleségemnek se merem, az ey sógornőjével meg konkrétan legjobb barátnők voltak.

A Jóisten megbüntetne azért, ha most nagy nyomozósdiba kezdenék?

Nagyon szépen kérem, hogy a hasonló helyzetben lévő emberek segítsenek, nem akarok családi perpatvart, viszont nem akarok hazugságban se élni.



2022. márc. 7. 20:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/137 anonim ***** válasza:
85%
Anyud nem volt köteles ezt közölni Veletek. Apud attól lehet, tudta és közösen döntöttek így. Ha létezik a "Jóisten", akkor már számonkérte ezt Anyudon. Ha pedig nem, akkor nem. Mindig is létezett magzatelhajtás. Nem olyan nagy dolog ez.
2022. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/137 A kérdező kommentje:
Direkt nem beszéltem, pedig nar vagy 5 napja nyomaszt. Élnek még szép számban a rokonok, anyának meg apának is, de hát egyelőre nyilván nem is mernék rákérdezni.
2022. márc. 7. 20:58
 13/137 anonim ***** válasza:
99%

Nem, nem érdekelne. Mármint, te milyen magyarázat kiderülésére vársz? Lehet, hogy senki nem is tudta a szüleiden kívül.


Nyilván nem akartak több gyereket, ezért volt abortusza. Vagy eü-i okból. Anyagi okból. Ki tudja, az ő dolguk volt.

2022. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/137 anonim ***** válasza:
99%
11. vagyok. Ne foglalkozz vele! Ha Ti nem tudtátok, nem hiszem, hogy a távoli rokonoknak az orrára kötötték. Annyi közük sem volt hozzá, mint Nektek.
2022. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/137 anonim ***** válasza:
79%
Rokonok közül legfeljebb Anyukád szülei (édesanyja) jöhetnének szóba szerintem.
2022. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/137 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem, mi nyomaszt ezen. Nem normális dolog ennyire túl

gondolni.

2022. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/137 anonim ***** válasza:
100%
En sem ertem.. mit kene ezen nyomozni??
2022. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/137 anonim ***** válasza:
100%

12. Távolabbi rokonoknak meg aztán vegképp semmi köze ehhez.

Vagy azt akarnad hogx utólag mindenfélét pletykáljanak anyádról??


Tényleg erthetetlen... hogy ezen rugózol.

2022. márc. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/137 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarsz ez ügyben nyomozni? És főleg mit?

Tizenévesek voltatok, amikor anyukádnak volt abortusza. Mi ezen a nagy szám? Mi ebben a hazugság? Meg mégis milyen családi perpatvar? Ez anyukád és apukád magánügye volt.

2022. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/137 A kérdező kommentje:
Najó, muszáj elmondanom, hogy kerek legyen a történet. És ezt anya egyik TESTVÉRE mesélte évekkel ezelőtt. Anyának volt a házassága előtt egy nagyon nagy szerelme, de akkor még más idők voltak, nem úgy volt, hogy mindenki ahhoz ment akihez szeretett volna, sőt egy bizonyos kor felett gáz volt, hogy nincs gyereked meg férjed, de állítólag az a férfi, akkor hirtelen elment Nyugat-Magyarországra, mert ott kapott egy jó állást, anyu meg állítólag kiborult és a nagy szerelmi bánatban talált rá apura, akivel nagyon hamar össze is házasodtak. De anya meg mindig azt mesélte, hogy egy balatoni körúton ismerkedtek meg, s mindig úgy adta be mindenkinek, hogy apa az egyetlen első, utolsó szerelme, nekem ez valahogy nem ér össze. És ki van tépve és el van dugva egy ilyen lelet....
2022. márc. 7. 21:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!