Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam, hogy nem szerelemb...

Megmondjam, hogy nem szerelemből házasodom?

Figyelt kérdés

Anyám félt engem, hogy túl hamar ismerkedtem meg a szakításom után a mostani párommal, miért kell másfél év után esküvő, hová rohanunk... És lehet, hogy most azt érzem, ő az igazi, de elmúlik majd a rózsaszín köd és megbánom a házasságot.


De az igazság az, hogy ebben a kapcsolatomban sosem volt meg az a lángoló érzelmes, rózsaszín ködös szerelem. Nem is hiányzott. Szeretem a vőlegényemet, de nem vagyok szerelmes belé. Viszont megadja mindazt, amire vágyom és ez nekem bőven elég.

Lehet, hogy a családomat látva, és az előző kapcsolatom miatt is vagyok ennyire magabiztos a döntésemben, nem tudom. Ne egy kiöregedett vénlányként képzeljetek el, aki hozzámegy éppen az első férfihez, aki rámosolygott 40 év alatt... 21 éves vagyok, de nem vágyom randizós korszakra, szerelmi csalódásokra. Állandóságra, egzisztenciára és biztonságra annál inkább.

Ezt így senkinek nem mondtam, magamnak is jó időbe tellett, mire beismertem.


2022. ápr. 17. 19:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/161 anonim ***** válasza:
59%
Szerencsétlen pasas, összeszedett egy pénzéhes szukát. Na majd pár év múlva egy újabb megkeseredett faszi fog átgázolni a normális nőkön, mert ugye "minden nő pénzéhes kurvvaaaaa" - miközben francokat, de a pasiknak ez kell, mindig a pénzéhes luvnya kell.
2022. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/161 anonim ***** válasza:
94%
én is azt hittem 22 évesen, hogy ez elég. nem volt az
2022. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/161 anonim ***** válasza:
79%

Semmi gond.A félrek.rásaidat majd lesz mire fogni.

"nem szeretem a férjem"

2022. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/161 anonim ***** válasza:
80%

Ciki vagy.

Azért vagy ciki, mert átbaxol legalább egy embert. És most mondanám, hogy a te érdekedet nézem, de a faxt. A vőlegényedet nézem. És egy xar házasságot, amibe beleviszed, mert neked szerelmi bánatod van az exed miatt és depikézel, hogy "nekem nem kell szerelem".

LÓFAXT!

5-10 év se fog eltelni és k*rvára megfogod bánni két kisgyerekkel a hónod alatt, mikor betoppan Don Juan az életedbe és te kútba ugranál a kedvéért, és eszedbe fog jutni, hogy "elcsesztem az életem". A férjedét és a két gyerekedét is. Mert bizony szerelmes leszel anyukám, mint a k*rva Isten, mégha most nem is így gondolod.

Baromi rosszindulatú, nulla empátiájú cafka vagy csupán.

2022. ápr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/161 A kérdező kommentje:

De nem a vőlegényemről szól a kérdés...

Nem, szerintem nincs akkora szerelem, amiért feladnám a mostani életemet. A biztonságot, a kényelmet, azt, hogy nem vagyok bizonytalan semmiben és hogy van egy férfi, aki mindennél jobban szeret.

Mert a Don Juannal a szerelem majd elmúlik úgyis, és ülhetek a kút fenekén, hogy most mihez kezdjek.


Nem vagyok egyáltalán rosszindulatú, az inkább te vagy a kis irományod alapján.

2022. ápr. 17. 20:03
 16/161 anonim ***** válasza:
91%
Mire lenne jó és kinek? Ez a te dolgod. Anyud annak lásson aminek nem akar? Minek szomorítani. Felesleges.
2022. ápr. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/161 anonim ***** válasza:
95%
Ezek szerint mégsem szereted annyira azt az embert. Ha képes vagy neki hazudni, és még magadnak is, akkor inkább ne eröltesd. Ezzel tőle is elveszed az időt, és magadtól is. Lehet most azt gondolod hogy neked elég a jelenlegi helyzet, viszont ez később nagy valószínűséggel változni fog. Nem akarok bunkó lenni, de inkább hagyd szegényt, tudon magának olyat keresni, aki tényleg szerelmes belé, és nem csak 1 irányú az egész. Legalább ne tedd tönkre az ő jövőjét is.
2022. ápr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/161 anonim ***** válasza:
90%

"De nem a vőlegényemről szól a kérdés..."


De igen, mert ő az áldozat. A te szegényes lelkivilágod senkit nem érdekel.

2022. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/161 A kérdező kommentje:

Szeretem, de nem szerelemmel. És magamat jobban...

Ő megadja azt, amire nekem szükségem van. Más férfi mellett lehet, hogy meglenne az elején a nagy szerelem, de közben meg semmi más nem.

2022. ápr. 17. 20:06
 20/161 anonim ***** válasza:
79%
14 igazad van abban, hogy lesz szerelem, de ettől őt kár szidnod. mert fiatal, nincs tapasztalata. ezzel a stílussal meg nem fogod őt meggyőzni. ettől ő nem rossz és nem cafka. csak egy fiatal lány
2022. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!