Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nővéred kizárólag gyereke...

Ha a nővéred kizárólag gyerekellenes csoportokba lépne be, fennen hirdetné, hogy utálja a "kölyköket", idegesítik, elhinnéd, hogy az unokahúgát és a rokonok- ismerősök gyerekeit meg imádja?

Figyelt kérdés
Vagy csak képmutatónak gondolnád? Amúgy meg játszik velük, ölben hurcolgatja őket, stb. De folyamatosan gyerekellenes posztokat rak ki. Mi lehet az igazság?
2022. máj. 20. 16:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/166 anonim ***** válasza:
92%

Idegen gyerekekért én sem rajongok, nem is érdekelnek. De nem utálom őket csak kerülöm a róluk való beszédet meg az interakciót ha lehet. Sajátom nincs, nem is akarok. A családban lévő gyerekeket szeretem, mert aranyosak, szívesen játszok velük stb

Ettől mondjuk nem lépek be gyerekellenes csoportokba (létezik ilyen??). Egyáltalán kik vannak ilyen csoportokba és miket kommentelnek?

2022. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/166 anonim ***** válasza:
86%
Elhiszem. Én is utálom a kölyköket, nem is akarok, isten csapása lenne egy terhesség nekem, rohannék abortuszra.
2022. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/166 anonim ***** válasza:
96%

Attól, hogy jó testvér, gondoskodó, rokon gyerekekel tökéletesen bánik, nem muszj, hogy legyen sajátja. A kettő teljesen más, nincs ezen mit indokolni. Szereti is őket, a gyerekek megéreznék ha kényszerből lenne velük.


A posztolás közösségi oldalon meg nem sokat jelent, nem abból kell kiindulni, olyan csoprotokba lép be ahová akar.


Az a lényeg te mit tapasztalsz és úgy látszik azt, hogy jól bánik a rokon gyerekekkel akik élvezik a társaságát. Ez a fontos. Ő nem akar sajátot, magánügy.

2022. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/166 anonim ***** válasza:
97%
A szüleim sohasem bántak velem annyi szeretettel mint más kölykével :D
2022. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/166 anonim ***** válasza:
13%

"Imádom, amikor a gyerekes témáknál több gyerekellenes van, mint szülő."

Mert ez a libsi központ. A választások előtt is azt hitték, hogy az erős online jelenlét egyenlő azzal, hogy a libsik teljes győzelmet aratnak. Láttuk, mi lett ebből.

A gyerekmentesek meg itt élik ki magukat, mert máshol a kutya nem kíváncsi rájuk. Hadd maradjon meg nekik is valami.

2022. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/166 anonim ***** válasza:
100%
Különbség vna h a gyerekeket nem szereti és hogy a rokonaival hogy van, szóval azokra a gyrekekre mashogy tekint.
2022. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/166 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan, mint a macska. Megsimogatom, dajkálom másét, de itthon tuti nem kéne.
2022. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/166 anonim ***** válasza:
81%
Én se szeretem a gyerekeket, meg nem is akarok és neten is benne vagyok ilyen childfree csoportokban, de még így is azt mondom, hogy az már kicsit túlzás, ha arról posztol, hogy "utálja a kölyköket". Ha én lennék az anyja az unokahúgának vagy a többi rokon kisgyereknek, nem szívesen engedném őket a közelébe...Ez olyan, mintha valaki azt mondja, utálja a macskákat, akkor nem is kell találkoznia az én cicáimmal...
2022. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/166 anonim ***** válasza:
69%

41, Facebook

Gyerekmentes Övezet nevű oldal.


Csodákat olvashatsz.

2022. máj. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/166 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarok, és ki nem állhatom az idegen! gyerekeket, a testvéremet és az unokatestvéreimet viszont szeretem.


Mi ezen a meglepő?


Ha lenne sajátom (sok okból kifolyólag nem lesz), akkor vszeg őt is szeretném.

2022. máj. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!