Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Egész délelőtt főztem a páromnak, erre ő hazaállít és közli hogy nem éhes, mert nemrég evett meg 2 hamburgert.

Figyelt kérdés

Feltudnék robbanni. Feleslegesen keltem fel hajnalban, mentem piacra és főztem egész délelőtt.

A kedvencét főztem, húslevest és pörköltet. Csináltam neki meglepetésként piskótát, de még azt sem kóstolja meg.

Ilyenkor annyira feleslegesnek érzem magam. :(


Ja és soha nem panaszkodott a főztömre. 23N


2010. szept. 18. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
65%

14.31-es vagyok és nálam önérzetesebb, büszkébb nő nem sok van, csak egészen máson van nálam a hangsúly, mint pl egy ebéden (ettől függetlenül minden nap van meleg étel az asztalunkon, csak nálam nem téma). Nekem pl nem lehet hazudozni, velem nem lehet alakoskodni, nem lehet tiszteletlenül beszélni a gyerekeimnek sem, a páromnak sem. Soha nem voltam csicska, nem is leszek, de a páromból sem szeretnék azt csinálni. Engem pl nem lehet megcsalni, aki ezt teszi, repül. Nem lehet pl a szabad mozgásomban korlátozni. Tudom, hol vannak a korlátok egy normális kapcsolatban, ezért magamra is, a páromra is érvényesnek tartom.


Más kérdés, ha pl arra kérne a párom, hogy főzzek egy ünnepi ebédet, mert vendégeket hívott, aztán elfelejtene hazajönni, akkor megnézhetné magát, de ha én szabad akaratomból megteszek valamit, amit ő nem kért és ezért esetleg nem hálás azonnal, az már az én problémám lenne, nem az övé.

2010. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Na ezért mondtam hogy ha a kérdezőnek az ebéd a fontos akkor ő álljon ki azért és ne hallgasson, ne söpörje a dolgot a szőnyeg alá. Ha téged nem zavar akkor hajrá, ennek mindenki csak örül.
2010. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
53%
Senki se mondta, hogy ne álljon ki a vélt igaza mellett, persze, más is ezt teszi. Itt az értékrenddel van a baj, hogyha csipcsup dolgokért képes 2 órás műbalhét generálni valaki, akkor az nevetséges és szánalmas, fárasztó és romboló a másikra nézve. Szerintem csipcsup dolog ezen az egászen ennyit agyalni, hiszen meg lehet mutatni a kérdező párjának, hogy igenis, nagyon fontos az, ha az asszony főz. Már korábban leírtam, én hogyan csinálnám, nem ismétlem magam.
2010. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak elfelejtette, hogy mi volt megbeszélve és vett két hamburgert. És hogy lásd hogy gondolt rád, vett neked is kettőt. Erre hazaérve várja a hidegzuhany, hogy te főztél neki és akkor eshetett le hogy ú basszus tényleg, még meg is beszéltétek. Biztos lelkiismeretfurdalása van anélkül is, hogy baszogatnád. Sajna mi férfiak néha ilyen hülyék vagyunk. Nem azért hogy megbántsunk, sose tennénk ilyet szándékosan, egyszerűen idióták tudunk lenni. Nézzétek el nekünk kérlek :)
2010. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem direkt ezzel akart kikészíteni, csak direkt kicseszésből, és ezzel titkolja, hogy valójában már nem szeret, és véget szeretne vetni a kapcsolatotoknak, csak olyan gyáva, hogy nem meri megmondani.
2010. szept. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Nekem is elofordul, hogy a ferjem mar nem ehes, mikor hazajon este, mert addig mar evett en meg egesz nap foztem, de akkor legalabb egy bocsanatot ejtsen ki a szajan. Nalunk ilyenkor kov. nap eszi meg, szoval nem azert csinalja, mert nem szereti. Ha nalad nem eszi meg ezek utan, lehet, hogy nem igazan szereti, csak nem meri mondani es ez a "hoztam neked 2 hamburgert" is egy celzas erre vagy csak siman bunko, hogy meg annyit se tud szolni, hogy bocsi.
2010. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Próbálta elpoénkodni. Ez történt.
2010. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
89%
Most nem azért de az evés létszükséglet egy háztartásban hogy főznek alap dolog ne csináljunk már a lányból hőst hogy hetente 1szer főz a férfinak. Ha azt a pasit minden nap kaja várná otthon( amit akár idő hiányában vasárnap több félét főzve hétköznap csak melegítve módszerrel is el lehet késziteni tehát kifogás mindig akad csak ritkán helyt álló) akkor lehet hogy nem enne heti 4 nap mekis kaját és nem lenne rászokva és szívesen enné a főt ételt.
2010. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező kommentje:

Hétköznap dolgozom suli mellett, így nincs időm főzni.


Előző válaszoló, a Kérdező gondolom egyetemre jár, plusz dolgozik, nem egy főállású háziasszony, akinek "kötelessége" mindennap főzni a pasira. Miért kéne? Dolgozik, tanul és még a pasit is szolgálja ki? Örüljön a pasi, hogy egy héten egyszer kap főtt kaját. Ha nem tudja megbecsülni, ráönteném a fejére a kaját.

2010. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
0%
A nők akartak egyenjogúságot, hát tessék itt van, megkapták. A pasik sokszor sz@rba sem veszik őket, ja, hogy nem tetszik? Akkor vissza lehet állni főállásban a tűzhely mellé, oszt csókolom.
2010. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!