Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Egész délelőtt főztem a páromnak, erre ő hazaállít és közli hogy nem éhes, mert nemrég evett meg 2 hamburgert.

Figyelt kérdés

Feltudnék robbanni. Feleslegesen keltem fel hajnalban, mentem piacra és főztem egész délelőtt.

A kedvencét főztem, húslevest és pörköltet. Csináltam neki meglepetésként piskótát, de még azt sem kóstolja meg.

Ilyenkor annyira feleslegesnek érzem magam. :(


Ja és soha nem panaszkodott a főztömre. 23N


2010. szept. 18. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
23%
Csoda, hogy még veled van... Hisztérika...
2010. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
0%

"Majd ha nem lesz mit ennie, és nem is tudna mert éppen bebäszva qrvázna akkor sírj"


Akkor miért is gyerekes, hogy azt írtam, hogy örüljön hogy egyáltalán hazament?

2010. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
30%
Na bumm, akkor megeszitek vacsorára...Hát miért kell ezen ennyire kiborulni???
2010. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
6%

"Akkor miért is gyerekes, hogy azt írtam, hogy örüljön hogy egyáltalán hazament?"

A kérdező írta, hogy gyerekes, én csak alátámasztottalak.

És valóban igaz amit valaki írt, hogy örülj, hogy ilyen hisztérika létedre még veled van.

2010. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
82%
Lehet nem is akart hambit enni csak be jön neki a mekis csaj!
2010. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon kedves dolog tőled, hogy így készültél neki, de ne aggód emiatt, majd később eszik belőle. :)

Nem értem, most miért bántanak? Ez nem hiszti egyszerűen csak nem az lett amire számítottál. Ne keseredj el!

A gesztust biztos értékeli, és örül neki.

Én egyszer a párom szülinapjára vettem egy pólót, aminek tudtam ,hogy örülni fog, és odaadtam erre az volt a válasza: "és ezt hova vegyem fel?" mondom sehova....

Azóta is hordja :D

2010. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:10


Elnézést, akkor félreértelmeztem.

2010. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
69%

Én teljesen megértelek, nekem is rosszul esne, ha a párom annak ellenére, hogy megbeszéltük mit szeretne enni, és én ezért egész délelőtt a konyhában teszek-veszek, hazajön, és közli nem éhes... nem hisze, el, hogy akik azt írják hisztérika vagy, ennyire könnyedén vennék ezt! Korábban írta valaki, hogy ment el barátnőkkel kicsit kikapcsolódni, most biztosan nem jó, ha otthon mérgelődsz , közben meg látod a jóllakott fejét. Kicsit lehiggadsz, könnyedebben veszed, ha kidumálod magad a barátnőkkel, este meg esztek egy jót... hidd el, ha nem túrázol rajt, egyszerűen csak próbálod jól érezni magad ennek ellenére, rá fog jönni, hogy nem volt szép tőle!

Nem szomorkodj, várd ki a következő napokat, talán lesz kárpótlás :)

2010. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
82%

12:47 vagyok.

Szerintem még mindig bunkóság,hogy ilyent csinált.Ha tudja,hogy otthon a kedvence várja akkor ne kívánja már meg a hamburgert.Felnőtt ember,nem igaz hogy nem tudott ellenállni a mekis hambinak:s Szánalmas szerintem.

És mi az hogy ez csak kaja...igen kaja,ami 2 órán keresztül(vagy több) készült, az ő kedvéért.És akkor mondhatnánk a mekis kajára is...hogy ez csak kaja, miért nem tudta azt mondani,hogy "nem,most nem eszek ilyent".

És ez igen is a megbecsülésről szól szerintem, mert ha ő főz a kedvéért,akkor ő meg becsülje meg és örüljön neki.

Fogadjunk,ellenkező esetben,ha pl: ő hazament volna éhesen,a kedvencét várva és a a barátnő nem várta volna a megígért kajával,mert ő inkább evett előtte a barátnőjével, ki lett volna akadva és meg lett volna sértve.

2010. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
92%
Ne törődj vele! Elhiszem, hogy idegesít, de ha neki a hamburger kell, akkor egye azt! Te meg azt eszel, amit te szeretnél! Legközelebb csinálj csirkét salátával, és akkor majd megint mehet hamburgerezni... férfiak -.-"
2010. szept. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!