Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Egész délelőtt főztem a páromnak, erre ő hazaállít és közli hogy nem éhes, mert nemrég evett meg 2 hamburgert.

Figyelt kérdés

Feltudnék robbanni. Feleslegesen keltem fel hajnalban, mentem piacra és főztem egész délelőtt.

A kedvencét főztem, húslevest és pörköltet. Csináltam neki meglepetésként piskótát, de még azt sem kóstolja meg.

Ilyenkor annyira feleslegesnek érzem magam. :(


Ja és soha nem panaszkodott a főztömre. 23N


2010. szept. 18. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki írta hogy alap dolog főzni. Én is dolgozom és egyetemre is járok 6 éve van párom és úgy gondoltam addig nem költözök vele míg nem tudunk együtt élni. mivel az együtt élésnek vannak bizonyos szabályai szerintem pl az is hogy együtt főzünk eszünk takarítunk stb. S sose vártam semmilyen díjazást azért mert bizony minden nap főt kaját kap a párom amióta együtt élünk 2 éve. De vannak olyan dolgok amiket ő csinál pl ilyen az autó takarítás porszívózás és igenis meg oldható édesanyám 5 gyerek mellett szerezte a 2. és 3. diplomáját úgy hogy dolgozott is még se a mekin nőttünk fel.
2010. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
64%
Ha kedvem támad hamburgerre eszek hamburgert, a főztödet meg megenném aznap este és másnap. Profit??
2010. szept. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
0%
lehet nem izlik neki a főztöd,kérdezni kell h szivi miért nem eszed a főztöm,miért jobb a hambi,nem itt pampogni.
2010. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 Arnold80 válasza:
60%

Lehet az oka feledékenység is, egyszerűen kiment a fejéből, hogy főzöl (vagy azt hitte, hogy péntek van, és nem szombat, vagy csak már automatikusan vette a hamburgert, mint a többi hétköznap). Ha nem szándékosan vette semmibe az egész délelőtti fáradozásosat, akkor az a minimum, hogy mélységesen bocsánatért esedezzen, és szabadkozzon, hogy milyen hülye volt, mert elfelejtette, és együtt kitalálnátok, hogy most mi legyen? Megeszitek vasárnap, lefagyasztjátok, áthívjátok a haverokat, stb..

Ha viszont a hamburger vásárlás pillanatában tisztában volt azzal, hogy főzöl, és arra sem volt képes, hogy felhívjon, és megbeszélje veled, hogy ő most inkább hamburgert kíván, nem lenne -e probléma, ha azt enne, és a kajával meg ez meg ez legyen? Szóval ha szándékos volt, és nem szólt neked erről előre, akkor egy igazi tróger!

Biztos vagyok benne, hogy a kapcsolat során számos apró dolog miatti összekülönbözés lesz még, ami előbb-utóbb váláshoz vezet.

2012. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!