Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Egész délelőtt főztem a páromnak, erre ő hazaállít és közli hogy nem éhes, mert nemrég evett meg 2 hamburgert.

Figyelt kérdés

Feltudnék robbanni. Feleslegesen keltem fel hajnalban, mentem piacra és főztem egész délelőtt.

A kedvencét főztem, húslevest és pörköltet. Csináltam neki meglepetésként piskótát, de még azt sem kóstolja meg.

Ilyenkor annyira feleslegesnek érzem magam. :(


Ja és soha nem panaszkodott a főztömre. 23N


2010. szept. 18. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
63%

Én elmennék otthonról és vinném a kaját is. Főleg ha tudta,hogy főzöl, mert mindig szoktál főzni szombatonként. Ez nagyon figyelmetlen és sértő dolog lenne nekem.

Ahova van lehetőséged menj el, barátnő,család, rokonok...elviszed az ételt és megeszed velük.

Akkor szerintem el fog gondolkodni.

én ilyen vagyok és ebben a helyzetben én ezt tenném. De tudom,hogy a barátom utánam jönne, mondjuk nem is csinálna ilyent az biztos. Esetleg azt, hogy megmondanám neki,hogy következőnek vagy főz ő,vagy senki.És kb 3-4 hétig nem főznék.

Valami ilyesmit csinálnék,de tuti hogy sírva fakadnék,ha ilyent mondana nekem,hogy evett már 2 hamburgert!

2010. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvasom, hogy meg volt beszélve.
2010. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi, a meki hamburgerektől kb. 1 óráig nem éhes az ember mert annyira nincs tápértéke.
2010. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:
Meghívtam pár barátomat vacsorára, majd velük elfogyasztom a főztömet.
2010. szept. 18. 12:49
 15/64 anonim ***** válasza:
97%
Ja most írta hogy tudta. Hát akkor nem tudok mit mondani. Lehet hogy nagyon éhes volt és nem bírta kivárni amíg hazaér, de ez akkor sincs így rendben, nem gyerek már. Egyébként az én párom is ilyen. Hetekig rágta a fülemet hogy csináljak neki gofrit, míg végül egyik este fáradtan haza esve a munkából csináltam egy nagy halommal és én is szóltam előre hogy finomsággal várom. Mikor hazaért közölte hogy ő már bekajált hazajövet és egy darabot evett meg belőle nagy nyögve nyelősen mintha nekem kellene megköszönni hogy evett belőle. Na mit mondjak azóta se csináltam neki többet és már nem töröm magam annyira hogy a kedvébe járjak a kedvenc kajáival.
2010. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
21%

Miért baj, hogy megkívánt hazafelé egy hamburgert?

Ha nem rendszeresen csinálja ezt, csak most egyszer előfordult, hát istenem...

Biztos nem direkt akart kiszúrni veled.

2010. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
65%

Ilyen miatt ne verd már ki a balhét. Rendben, reggel megbeszéltétek, hogy főzöl, de nem az ilyen rutinok ölik meg a kapcsolatot? Hogy ha a pár egyik tagja eltér a TERVtől, akkor világvége van.


Egyébként meg majd pár órával később fog enni, nagy ügy. Lány létemre nem lakok jól két McDonald's-os hamburgerrel, úgyhogy simán bevágja majd a kaját. Pláne a finom husilevest meg pörit.

23/L

2010. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

Az hogy 1 óra múlva éhes lesz, nem nagyon érdekel.

Ha semmibe veszi a fáradozásomat, akkor ne várja el hogy főzzek neki.

Egyébként nem egy tiniről beszélünk, hanem egy 28 éves férfiről.

2010. szept. 18. 12:52
 19/64 anonim ***** válasza:
80%
nekem is volt ilyen,a kaját kib.sztam a kukába a szeme elött,és mondtam neki h ba...a meg.aztán ennyi.tarhonyás hús landolt a kukában.
2010. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
74%
Én is csináltam ezt.Mentem haza a melóból, az utam egy büfé előtt vezetett.Ott pedig olyan isteni lángos illat csapott meg. hogy muszály volt vennem.Mikor hazaértem már nem is voltam nagyon éhes.Sztem te se lihegd túl,ha nem csinálja rendszeresen, akkor lehet hogy csak megkívánta a hamburgert.
2010. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!