Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Egész délelőtt főztem a páromnak, erre ő hazaállít és közli hogy nem éhes, mert nemrég evett meg 2 hamburgert.

Figyelt kérdés

Feltudnék robbanni. Feleslegesen keltem fel hajnalban, mentem piacra és főztem egész délelőtt.

A kedvencét főztem, húslevest és pörköltet. Csináltam neki meglepetésként piskótát, de még azt sem kóstolja meg.

Ilyenkor annyira feleslegesnek érzem magam. :(


Ja és soha nem panaszkodott a főztömre. 23N


2010. szept. 18. 12:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:

Én is sokmindent megkívánok, de ha a párom több órán át főzött nekem, nem fogok hambit vagy pizzát enni mert épp azt kívánom.

Egyébként heti 3-4 alkalommal (hétköznap!) eszik hamburgert.

2010. szept. 18. 12:53
 22/64 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen álhisztik miatt mennek tönkre a kapcsolatok.
2010. szept. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
10%

Nem az a fontos, hogy a párod jól érezze magát?

Ha ő most megkívánta a hamburgert, és evett, te meg kivered a hisztit, akkor kinek is akarsz te örömet szerezni? Magadnak.

Nem hiszem, hogy nem fogja megenni amit főztél, max. később.

Vagy ez valami különlegesség, hogy ebédet főztél?

Könyörgöm, ez csak kaja...Örülnék, ha ez lenne a legnagyobb problémája mindenkinek a kapcsolatában...

2010. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

Ha az 5 munkanapból 4 nap hamburgert eszik, szombaton miért "kívánja meg"?

Azért ne legyetek már ennyire naivak...

2010. szept. 18. 13:00
 25/64 anonim ***** válasza:
37%

Tudod mit?

Akkor direkt csinálta, hogy szemétkedjen.

2010. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
17%

Az élet nagy problémái.

Tedd el neki, majd este megeszi :)

2010. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
6%

"Ha az 5 munkanapból 4 nap hamburgert eszik, szombaton miért "kívánja meg"?

Azért ne legyetek már ennyire naivak..."


Tehát ha öt napból 4-szer hamburgert eszik, akkor azon a héten többet nem kíván. Itt elveszett a logika.

2010. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt igen, majd este/holnap megeszi.

Másrészt azonnal telefon egy barátnőnek, és irány egy kávézó, presszó, dumálás. Rajtad a sor, hogy a munka után kikapcsolódj egy kicsit. A párod meg majd ellesz a hamburgerekkel.

Próbálj meg felülemelkedni rajta és a sértődésen, legyél önálló, vedd a kezedbe ezt a napot, semmi sincs elromolva, nem szakad össze a világ.

A következő szombaton pedig elé raksz két konzervet (ne globust, mert az még ehető is), hogy érezze, mennyire fontos, amikor az asszony fél napot áll a konyhába, hogy finom, főtt kajával várja.

2010. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
16%

""Semmit. Örülj neki hogy egyáltalán hazament. "

Látszik, hogy még nagyon gyerekes a gondolkodásod. Miért ne jönne haza?"

Szerinted? Qrvázik, piál, szerencsegépbe öli a pénzét. De ő egyiket sem csinálta. Elmondjam mi történt(hetett)?

Ment hazafele. Ekkor megérezte a hamburger illatát. Bement, és evett. De ő nem emlékezett akkor arra, hogy mi volt megbeszélve.

De ilyen problémákat komolyan. Azt mondom, hogy amíg az a fő bajod, hogy a párod nem kéri a főztödet mert éppen televan addig csak örülj.

Majd ha nem lesz mit ennie, és nem is tudna mert éppen bebäszva qrvázna akkor sírj.

2010. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
Én ezen nem akadnék ki én szinte minden nap főzök vagy a párom főz de velünk is előfordul hogy meg kívánunk egy kis kinait vagy pizzát akkor annyi az egész hogy ami van kaja bedobjuk a fagyasztóba ahol hetekig el áll és ha lesz olyan h se főzni se elmenni nincs kedvünk ki vesszük és örülünk h nem kell fáradoznunk van kaja. Szóval rendes volt tőle h vitt hamburgert neked ennyi erővel ő is meg lepett téged és te sem örülsz neki 1-1. 20L és 24F
2010. szept. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!