Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm abortuszra akar...

Sógornőm abortuszra akar menni, a hozzáállása miatt nem akarom vele tovább igazán tartani a kapcsolatot. Én lennék rosszul bekötve?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek friss kapcsolata van, 3 hónapja vannak együtt, már együtt is élnek. Egyik nap azzal írt rám, hogy terhes, de abortuszra megy, mert még nem most terveztek babát, csak fél év múlva. Itt még nem ítéltem el, csak fura volt.

Pár nap múlva röhögve hívott fel, hogy mikorra megy a nőgyógyászhoz, meg, hogy hihetetlen, hogy a párja spermája ennyire erős, hogy már az előváladéktól terhes lett. Kiderült, hogy csak megszakítással “védekeztek”. Férjemnek is írt, tele röhögős smileyval, hogy hogy járt, meg, hogy “ez tuti nem egy baba”.

Nekem morálisan nem fér bele, hogy valaki poénnak veszi az abortuszt, hogy röhögcsél rajta.

Nekünk lombikkal sikerült a baba, de ne értsetek félre, nem önsajnáltatásból mondom. De, hogy még a saját testvérének is röhögve mondja, aki évekig küzdött a gyerekért számomra nonszensz.

Mi a véleményetek?


2022. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
85%

Ugye ez nem komoly!

Az a sógornő, aki emojikkal kommunikál, és 3 hónapos kapcsolattal nem akar még gyereket, de a védekezésről fogalma sincs, az minimum gyerekes és felelőtlen, gondolom van vagy 18-20 éves.

Ettől ő nem rossz ember, csak hülye, de ezt nyilván eddig is tudtad, nem kell megmutatnod, hogy te mennyivel több vagy.

2022. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
31%

"de abortuszra megy, mert még nem most terveztek babát, csak fél év múlva"

-abortuszra megy

-még nem most terveztek babát

-csak fél év múlva

Szerintem nyugodtan ejtheted őket, nem csak immorálisak hanem retardáltak.

Fogadd őszinte részvétem. Illetve még a nem megszületett unokahúgodért/-öcsédért.

Meg sajnálni fogom a betervezett gyerekeiket is, ilyen szülőknek nem szabadna gyereket tartani.

2022. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
79%

Azokra a nőkre akiknek lombikkal sikerült a baba, tipikusan jellenző ez a hozzáállás. Neked ehhez kb semmi közöd, az ő dolga. Ha nevet rajta, hadd nevessen.

Mindenki azt csinál a testével, amit akar. Ebből a hozzáállásából is látszik, hogy még nem elég érett a gyermekneveléshez, inkább örülj, hogy nem szüli meg és nem lesz nehéz sorsa a gyereknek.

2022. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
79%

Pontosan mit is vártál volna tőle? Hogy sírjon, essen depresszióba, mert szerinted mindenkinek aszerint kell éreznie egy adott szituval kapcsolatban, ahogy te azt elvárod tőle? Vagy azt vártad volna el hogy szüljön egy bizonytalan, két perce tartó kapcsolatba?

Igen, egy idióta hogy megszakítással orosz ruletteztek, de nem értem hogy neked vagy bárki másnak ehhez mi köze. Az ő élete, az ő döntése hogy mit és hogyan csesz el.

2022. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
37%
Borzasztó éretlen embernek tűnik a leírtak alapján. Én az ilyennel két mondatot sem tudnék beszélni, egyszerűen nincs miről. Jó lenne, ha kamu lenne, de tele van a világ ilyen idiótákkal sajnos. XXI. században a megszakításos védekezésben bízni, majd röhögve kérkedni vele, hogy abortuszra megy, és a párja spermáját ecseteli vigyorgó smiley-kal? Mint valami 14 éves hülye p.csa...
2022. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
8%

14: Hallod hogy lehet valaki olyan birka mint amilyen te vagy?

Hogy tudsz így létezni?

Úgy kezeled ezt a házaspárt mintha naiv tinik lennének akik a hormonoktól túlfűtve nem gondoltak a védekezésre és hát.. becsúszott :)

bleh...

Valószínűleg ezek már 30-an felül vannak és a nő akart már babát mert ugye kattog az a biológiai óra, kezdenek kiszáradni a tojásai.

Az hogy engedte felcsináltatni magát az az ő bűne is mert már ennyi idősen tudhatna jobbat is.

Most megöltek egy potenciális gyereket mert felelőtlenek voltak.

Nagyon remélem hogy az abortusz meddővé teszi mert lehet hogy isten megbocsát az ilyeneknek de én biztosan nem fogok

2022. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
5%
Hű de ismerős ez a sztori nekem. Nem írnád meg privátban hogy hívják a sógornődet?😳😳😳😳😳😳😳😳😳 Csak egy keresztnevet.
2022. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
79%
Az a vèlemènyem, hogy egy idióta vagy. Pont mint a sógornőd.
2022. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
6%

Nem szabad neki abortuszra mennie!!

Valahogy rá kell beszélni, hogy ne tegye meg.

Örölni kell annak, hogy gyereke lesz, ami fél évvel korábban jött.

Nem szabad rossz dolgot csinálni, az is rossz, hogy csak nevet ezen.

2022. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
13%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Ha eljutottatok a lombikig biztos nagyon szeretitek a gyerekeket általánosságban, és lelkileg nagyon megterhelő lesz végignézni ahogy ez a 14 éves szintjén lévő picsa leszül egy 9 hónapos kapcsolatba, és ott rontja el a gyereket ahol csak lehet mert egyszerűen túl éretlen és hülye hozzá. Plusz közben vagy szétmennek, vagy nem. Jobban jársz ha ezt nem nézed végig.
2022. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!