Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm abortuszra akar...

Sógornőm abortuszra akar menni, a hozzáállása miatt nem akarom vele tovább igazán tartani a kapcsolatot. Én lennék rosszul bekötve?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek friss kapcsolata van, 3 hónapja vannak együtt, már együtt is élnek. Egyik nap azzal írt rám, hogy terhes, de abortuszra megy, mert még nem most terveztek babát, csak fél év múlva. Itt még nem ítéltem el, csak fura volt.

Pár nap múlva röhögve hívott fel, hogy mikorra megy a nőgyógyászhoz, meg, hogy hihetetlen, hogy a párja spermája ennyire erős, hogy már az előváladéktól terhes lett. Kiderült, hogy csak megszakítással “védekeztek”. Férjemnek is írt, tele röhögős smileyval, hogy hogy járt, meg, hogy “ez tuti nem egy baba”.

Nekem morálisan nem fér bele, hogy valaki poénnak veszi az abortuszt, hogy röhögcsél rajta.

Nekünk lombikkal sikerült a baba, de ne értsetek félre, nem önsajnáltatásból mondom. De, hogy még a saját testvérének is röhögve mondja, aki évekig küzdött a gyerekért számomra nonszensz.

Mi a véleményetek?


2022. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
68%
Mert ilyen közeli kapcsolatot csak olyan könnyű figyelmen kívül hagyni, véletlen sem lenne akkor hiszti a sógornőci részéről, hogy naaaa, mi vaaan? Nem lenne egyszerűbb IQ-EQ-t növesztenie, és megtartania magának a magánéletét? Pont pont pont.
2022. máj. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 anonim ***** válasza:
88%
De ideges valaki. Hogyne lenne könnyű figyelmen kívül hagyni. Talán a csaj is észhez kapna ha senki nem beszél vele. Vagy nem.
2022. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
15%
Milyen idegesség? Vadidegenek miatt? 🤔 Abban egyetértek, hogy a sógornőci társasága nekem sem kellene.
2022. máj. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
#61 sosem értettem hogy az embereknek miért olyan nehéz megszakítani a kapcsolatot másokkal. Tiltás, látogatások megszüntetése, ennyi. Tőlem aztán hisztizhet, nekem nem tud mert le van tiltva, az hogy másnak mit mond meg hidegen hagy. Hol itt a probléma? :D
2022. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondom én is. Egy pillanat letiltani a telefonszámát, letiltani facebookon. Nekem is le van tiltva a sógornőm. Egyáltalán nem volt nehéz megszakítani a kapcsolatot. Két gombnyomás :D

Aztán hisztizhet magának ahogx akar.

2022. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rosszul bekötve!


Nekem is volt már abortuszom. Józanul gondolkodva, muszáj volt. Majd' belepusztultam lelkileg.

Műtét után pár nappal kérdezte a főnökasszonyom, hogy mi volt az az egészségügyi ok, ami miatt nem voltam dolgozni. Elmondtam. Erre röhögve közölte, hogy együttérez. Neki is volt már (van egy fia is) és alig várta hogy végre KISZEDJÉK belőle és mehessen a dolgára. (!)

Nagyon kikerekedett a szemem. Köpni-nyelni nem tudtam. Jófej embernek ismertem meg, de ezután elgondolkodtam, milyen lelkivilága is lehet.


Ha kerülöd a sógornődet ezek után, meg tudom érteni. (Az ilyen szerintem egyébként se szüljön.)

2022. máj. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem az zavarna, hogy ab-ra megy, előfordul, hanem hogy nem védekezik és szerinte az ab. egy vdéekezési forma.


Attól beszélnék vele persze, de mélységesen sajnálom és szánom az ilyen embereket, mint a sógornő.


Egyébként ezt a játékot is ketten játsszák, értsd a pasi sem húzott a frkára semmit.

2022. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/72 anonim ***** válasza:
39%

Egyébként a ombik meg a TE saját problémád. Pech, hogy nem tudsz teherbe esni, ez van, de attól nem kell ítélkezni egy szánnivaló emberen.


Off: Nekem sem lehet gyerekem, csak én ezt elfogadtam!, nem személyes sértésnek veszem, hogy más meg szülhet.

Én nem. Ez van.

2022. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
89%

#68


Úgy látszik, hogy baj van a felfogásoddal. Nem érted a lényeget? Arról van szó, hogy NEVETETT azon, hogy abortuszra megy, beteg az agya a nőnek! Felfogtad??

2022. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 anonim ***** válasza:
100%
Olyan álszent dolog ez, hogy nem kell ítélkezni. Persze, hogy nem "kell". De attól még ítélkezik mindneki. Aki azt mondja, hogy nem, az hazudik. Én sem az abortuszért ítélem el a sógornőt, az megeshet. De normális ember nem meséli röhögve. Hát felőlem megkövezhet bárki, de az ilyen elmebeteget én zsigerből ítélem el.
2022. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!