Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm abortuszra akar...

Sógornőm abortuszra akar menni, a hozzáállása miatt nem akarom vele tovább igazán tartani a kapcsolatot. Én lennék rosszul bekötve?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek friss kapcsolata van, 3 hónapja vannak együtt, már együtt is élnek. Egyik nap azzal írt rám, hogy terhes, de abortuszra megy, mert még nem most terveztek babát, csak fél év múlva. Itt még nem ítéltem el, csak fura volt.

Pár nap múlva röhögve hívott fel, hogy mikorra megy a nőgyógyászhoz, meg, hogy hihetetlen, hogy a párja spermája ennyire erős, hogy már az előváladéktól terhes lett. Kiderült, hogy csak megszakítással “védekeztek”. Férjemnek is írt, tele röhögős smileyval, hogy hogy járt, meg, hogy “ez tuti nem egy baba”.

Nekem morálisan nem fér bele, hogy valaki poénnak veszi az abortuszt, hogy röhögcsél rajta.

Nekünk lombikkal sikerült a baba, de ne értsetek félre, nem önsajnáltatásból mondom. De, hogy még a saját testvérének is röhögve mondja, aki évekig küzdött a gyerekért számomra nonszensz.

Mi a véleményetek?


2022. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
60%
Saját privát dolga és döntése
2022. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha kikiabálja röhögve akkor annyira nem privát...
2022. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
100%
En igazából nem is értem h minek írogat nektek erről. Elég fura a sógornőd. Az enyém is amugy néha az. Tudta h lombikkal jött nektek össze? Mert akkor elég érzéketlen h az orrotok alá dörgöli. Ő meg felelőtlen ennyi idősen....
2022. máj. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
100%
A saját privát dolga, ha abortuszra megy, mindenesetre egy felelőtlen hülye. Honnan tudja, hogy nincs nemi betegsége a pasinak? Igazán védekezhetne normálisan. Ez a terhességes sztori elég durva, én a helyedben lehet megírnám neki, hogy neked nem esik jól, hogy ennyit röhög rajta, mert nektek nehezen jött össze. Nem kell annyit finomkodni. Bár az is lehet, hogy valójában fáj neki, csak rosszul fejezi ki magát.
2022. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
82%
De most azzal is mit kezdjen egy másik nô, hogy nekik nehezen jött össze? Bár én jóban voltam ezzel a rokonnal, állandóan az orrom alá dörgölte 9 hónapon keresztül minden találkozáskor hogy, "nektek olyan könnyű így, mi nagyon sokat szenvedtünk" hát kösz, volt elég bajom nekem is abban a kilenc hónapban
2022. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
92%
55.: De itt nem rólad van szó. Itt nem a kérdező dörgöl, abortusszal hencegni röhögve egy lombikosnak olyan, mint éhezőnek vigyorogva közölni, hogy húú de bezabáltam. Értelmi és érzelmi intelligencia is létezik elvileg...
2022. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
100%
Ha lombikos, ha nem, mindenképp fogyatékos az olyan nő, aki ezt röhögve közli másokkal, vannak bajok nála, az tuti. Szerintem be kéne zárni, az ilyen bomlott elméjű, idiótát.
2022. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
18%
56 egy példa volt hogy a lombikosok milyenek tudnak lenni. Még mindig a sógornőjének a döntése. Nem kell vele szóba állni ha őt ez ennyire zavarja. Pont.
2022. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
59%

Milyenek tudnak lenni a lombikosok? Ennyi erővel arról is lehetne írni, hogy milyenek tudnak lenni az abortuszosok... Ezek nem homogén csoportok, hogy így általánosítsunk.


Nem a sógornőci döntése volt itt a kérdés sehol sem, és nem ő állt vele szóba, hanem maga a csaj traktálja őket írásban és szóban is röhögve az abortusszal. Sógornőci növesszen IQ-EQ-t, és traktáljon mást kéretlenül. Pont.

2022. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
66%
Mint mondtam nem kell vele szóba állni, nem kell elolvasni az üzeneteit. Pont.
2022. máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!