Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm abortuszra akar...

Sógornőm abortuszra akar menni, a hozzáállása miatt nem akarom vele tovább igazán tartani a kapcsolatot. Én lennék rosszul bekötve?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek friss kapcsolata van, 3 hónapja vannak együtt, már együtt is élnek. Egyik nap azzal írt rám, hogy terhes, de abortuszra megy, mert még nem most terveztek babát, csak fél év múlva. Itt még nem ítéltem el, csak fura volt.

Pár nap múlva röhögve hívott fel, hogy mikorra megy a nőgyógyászhoz, meg, hogy hihetetlen, hogy a párja spermája ennyire erős, hogy már az előváladéktól terhes lett. Kiderült, hogy csak megszakítással “védekeztek”. Férjemnek is írt, tele röhögős smileyval, hogy hogy járt, meg, hogy “ez tuti nem egy baba”.

Nekem morálisan nem fér bele, hogy valaki poénnak veszi az abortuszt, hogy röhögcsél rajta.

Nekünk lombikkal sikerült a baba, de ne értsetek félre, nem önsajnáltatásból mondom. De, hogy még a saját testvérének is röhögve mondja, aki évekig küzdött a gyerekért számomra nonszensz.

Mi a véleményetek?


2022. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
89%
Kvázi hasonlót írtam én is a 15. kommentben, de jött a gyakori bősz pirosozó népe. 🤷 Úgy néz ki, sokaknak teljesen normális ez a felelőtlen, megszakításos "védekezés", majd a vihogva traktálása a környezetnek. A sógornő valami ritka primitív értelmi és érzelmi szinten mozoghat, két mondatot nem szeretnék az ilyennel beszélni, mert nem lenne miről.
2022. máj. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
65%
Ha tudja, hogy nektek lombikkal sikerült, akkor direkt veri magát, hogy neked jobban fájjon. Ha meg nem tudja, akkor is veri magát a termékenységére fel. Én ilyen gyökerekkel nem tartanám a kapcsolatot, és nem azért, mert abortuszra megy. Azt nem ítélem el, bár azért az is elég furcsa, hogy képes fél év miatt elmenni rá.
2022. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!