Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm abortuszra akar...

Sógornőm abortuszra akar menni, a hozzáállása miatt nem akarom vele tovább igazán tartani a kapcsolatot. Én lennék rosszul bekötve?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek friss kapcsolata van, 3 hónapja vannak együtt, már együtt is élnek. Egyik nap azzal írt rám, hogy terhes, de abortuszra megy, mert még nem most terveztek babát, csak fél év múlva. Itt még nem ítéltem el, csak fura volt.

Pár nap múlva röhögve hívott fel, hogy mikorra megy a nőgyógyászhoz, meg, hogy hihetetlen, hogy a párja spermája ennyire erős, hogy már az előváladéktól terhes lett. Kiderült, hogy csak megszakítással “védekeztek”. Férjemnek is írt, tele röhögős smileyval, hogy hogy járt, meg, hogy “ez tuti nem egy baba”.

Nekem morálisan nem fér bele, hogy valaki poénnak veszi az abortuszt, hogy röhögcsél rajta.

Nekünk lombikkal sikerült a baba, de ne értsetek félre, nem önsajnáltatásból mondom. De, hogy még a saját testvérének is röhögve mondja, aki évekig küzdött a gyerekért számomra nonszensz.

Mi a véleményetek?


2022. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
81%
Egy gyerek az egész életedet megváltoztathatja, és hazavághatja, ha rosszkor jön, vagy ha nem akarsz. Az abortusz tulajdonképpen egy kötelező elem, mert mindenkinek joga van műtétet végezni magán aki akar. Ez így van jól. Az, hogy neked ez hogy esik, SENKIT nem érdekel, mivel téged sem érdekelne az, hogy ők mennyire elbsznák az életüket azzal, ha megszületne az a gyerek, aki fel kell nevelni, mert falhozcsapkodni ugye nem lehet, és menhelyre adni se..
2022. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
82%
" nem önsajnáltatásból mondom" De, önsajnáltatásból, sőt gyűlöletből mondod. Mert ő nem tartja meg azt amiért te küszködsz. De hagy döntsön már a saját testéről a sógornő, nem is épeszű aki pár hónapos kapcsolatra gyereket vállal.
2022. máj. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
83%
20.te nem vagy normális...rá beszélni? Inkább szülessen meg egy nem kívánt gyermek csak mert örülni kell neki és rossz dolog?...ha rossz dolog lenne nem lenne engedélyezett.. ne legyél ennyire korlátolt..inkább téged ne szültek volna meg...
2022. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 A kérdező kommentje:
Van már 2 gyereke és abortusz párti vagyok. De aki röhögcsélve meséli az nem érzi a súlyát.
2022. máj. 26. 19:33
 25/72 anonim ***** válasza:
16%
20 mert gondolom ezzel a gondolkodás mododdal szabadidődben szívesen beszélsz rá épp abortuszt városát hogy az kell még örülni kell basszuss...ez rossz dolog!! Ennyire korlátolt legyen valaki úristen...meg jó hogy nem mindenkit lehet rabeszelni bizonyos dgokra.
2022. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
18%
Elég szomorú hogy ennek van 2 gyereke, mit ne mondjak.
2022. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
86%
25..arra nem gondoltál hogy lehet így éli meg a dolgot? Nem biztos hogy felettébb röhögtem csak így dolgozzs fel...erre nem gondoltál? Nem.midenki egyformán dolgozzs fel
2022. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
89%
27..és ha nem.fer bele.egy 3.? Ez szomorú? Istenem de korlatotz emberek vannak
2022. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
91%
Mellesleg bárki bárhogy reagál az abortuszra annak magánügye kéne lennie, nem család ügynek...ennyi.
2022. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
17%
Azt írtam hogy egy ilyen embernek 1 gyereket sem kellett volna vállalni, mert kb ott tart agyilag mint a 12 évesek, nem azt hogy meg kellett volna tartani. Látom nem sikerült felfogni... de én vagyok korlátolt. Értem.
2022. máj. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!