Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógornőm abortuszra akar...

Sógornőm abortuszra akar menni, a hozzáállása miatt nem akarom vele tovább igazán tartani a kapcsolatot. Én lennék rosszul bekötve?

Figyelt kérdés

Sógornőmnek friss kapcsolata van, 3 hónapja vannak együtt, már együtt is élnek. Egyik nap azzal írt rám, hogy terhes, de abortuszra megy, mert még nem most terveztek babát, csak fél év múlva. Itt még nem ítéltem el, csak fura volt.

Pár nap múlva röhögve hívott fel, hogy mikorra megy a nőgyógyászhoz, meg, hogy hihetetlen, hogy a párja spermája ennyire erős, hogy már az előváladéktól terhes lett. Kiderült, hogy csak megszakítással “védekeztek”. Férjemnek is írt, tele röhögős smileyval, hogy hogy járt, meg, hogy “ez tuti nem egy baba”.

Nekem morálisan nem fér bele, hogy valaki poénnak veszi az abortuszt, hogy röhögcsél rajta.

Nekünk lombikkal sikerült a baba, de ne értsetek félre, nem önsajnáltatásból mondom. De, hogy még a saját testvérének is röhögve mondja, aki évekig küzdött a gyerekért számomra nonszensz.

Mi a véleményetek?


2022. máj. 26. 17:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:
24%
Biztos elmebeteg, vagy velejéig gonosz, nem csodálom, hogy így reagálsz, erkölcsileg normális embert ez mindenképp bosszant.
2022. máj. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
74%
32 ezt kinek írod?
2022. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 anonim ***** válasza:
22%

#33

A kérdezőnek írtam, hogy teljesen rendben, hogy így reagál.

2022. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/72 anonim ***** válasza:
94%
Én megértem teljesen, hogy ha valaki nincs olyan helyzetben, akkor nem vállal egy gyereket. A nem védekező, de abortuszra szaladgáló nőkről nincs túl pozitív véleményem. De az, hogy nevetgél rajta, az valahogy nálam egyáltalán nem fér bele. Nem mellesleg azért tapintatlan is nem kicsit, hogy olyannak csinálja ezt a műsort, akinek tényleg csak lombikkal jött össze. Nekem meg elsőre, de attól még az én gyomrom is fordul egyet az ilyen hozzáállástól. Méghogy így dolgozza fel, és az ő lelke... Nevetséges.
2022. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
84%
Úgy érzem a legtöbb válaszolónak nem tűnt fel, hogy fél év múlva már akar gyereket a nő, csak most még nem. Úgy csináltok, mintha egyáltalán nem akarna, és a kérdező ezt ellenezné. Az a fő gond, hogy amúgy is akar, és elég hamar, de nem pont most tervezte. Szerintem ez röhejes. Aki ilyen apróság miatt vállalja az abortuszt, az tényleg nem érzi a súlyát.
2022. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
16%

36, ezek szerint szerinted teljesen oké három hónapos kapcsolatba szülni.

Szerencsétlen gyerek jobban járt mintha megtartották volna.

2022. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:
61%

36 (20:44) csak azt az ici-pici részletet felejted el hogy a nő tervezett babát csak félévvel később.

Szóval akkor miért is veti el most ha félév múlva megint felcsináltatná magát?

Meg a másik logikai bukfenc amit itt a kommentek között olvasok az az hogy friss a kapcsolatuk.

KHMm.. MERT 6 HÓNAP MÚLVA JOBB LENNE?!

Emberek... gondolkozzunk már! Ha azt írta volna a kérdező hogy a sógornője mondjuk 4 év múlva tervezte, csak most véletlenül becsúszott a gyerek, akkor nem kommentelgetnék ide én sem ennyit

2022. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 anonim ***** válasza:
18%
A 15. komment miért lett lepontozva? 😳 Szerintetek a sógornő érett, felnőtt gondolkodású ember benyomását kelti?
2022. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/72 anonim ***** válasza:
64%
A kapcsolata milyen veled,és a férjeddel? Mivel kiírtad ezt a kérdést,hogy szidjuk a sógornőt, valószínűleg nem valami rózsás. Lehet hogy csak nektek nevet ezen,mert tudja,hogy neked ezzel fájdalmat okoz. Otthon meg telesírja a párnáját. Én a helyedben nem rohannék kérdést kiírni,hanem elgondolkoznék azon,hogy hogyan tudnám támogatni lelkileg. Mert hidd el,aki ilyenen nevet,annak szüksége van rá.
2022. máj. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim válasza:
100%
Ha annyira friss a kapcsolat, akkor miért nem védekezik?
2022. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!