Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyszülő nem látogatása...

Nagyszülő nem látogatása szerintetek korrekt viselkedés?

Figyelt kérdés

Édesanyám sose volt az a nagymama típus. Nem ajnározta az unokáit mint más nagyszülő. Nem hordta őket játszótérre, fagyizni, kirándulni, fürdeni...stb. Ha eljött hozzánk pár mondaton kívül nem volt témája a gyerekkel. Ezzel azt érte el h nem is nőt hozzá egyik gyerekem sem. Akik azóta felnőttek De én hiszem h a maga módján szereti őket...pl. tavaly kirepült a nagyobbik gyerekem és szüleim anyagi támogatásával tudtak venni egy olyan lakást, amilyet szerettek volna. Ami fáj nekem is és édesanyámnak is h a sok pénzt elfogadták a lakáshoz / ez másfél éve tortent/ de a nagyszülőkre rá nem nyitják az ajtót. Szóvá tettem a gyerekemnek h legalább havi egyszer nézzen rájuk de nem szeretne. Holott majdnem előttük jár el dolgozni Azt mondta h halas a pénzért de ennyi.Ha adtak akkor úgy adjak h feltétel nélkül és ne kelljen érte látogatni. Nem érzi jól magát náluk és ő oda nem megy ahol nem érzi jól magát! Ne is szekáljam ezzel...

Szerintetek ez normális viselkedés a gyerekemtől? Mert ő szerinte az, sőt a párja szerint is! Én a helyébe olyan halas lennék..


2022. jún. 8. 08:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanmar, azzal kezdődik a kerdesed is, hogy milyen xar nagyszülő az anyad. Totál egyértelmű, hogy ezt valahogy tudatosan vagy sem, de atadtad a gyerekednek, azért nem keresi a nagyszülő társaságát.

Sok olyan nagyszülő, dedszulo van, aki nem tud mit kezdeni egy kisgyerekkel, akkora köztük az életkorbeli távolság.

2022. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 A kérdező kommentje:
Nyilván nem írhattam azt h mennyit foglalkoztak velük ha nem igaz. A gyerek meg megerzi ezt
2022. jún. 8. 14:50
 73/75 anonim ***** válasza:
73%

Oké, hogy nem gyerekszerető, de a te gyereked meg nem hülye. Nem lesz hirtelen köztük szeretet, ha anyád eddig leszarta az unokáját.


Gondolom, most akarta megalapozni anyád, hogy később gondoskodjon róla majd a gyerek. Ez nem így megy. Az emberi kapcsolatok nem úgy működnek, hogy akkor veszem elő a másikat a fiókból, ha egyedül érzem magam.

2022. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem itt már minden ki eltt tárgyalva.
2022. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
40%
Hát, ha nagyanyám leszrt volna, meg három mondaton túl nem tudnék vele miről beszélgetni, erősen meggondolnám ezt az átjárkálás dolgot.
2022. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!