Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal tinilányok hány...

A fiatal tinilányok hány százalékának van olyan apja aki balatonsound berletet és plasztikát vesz, és hány százaléknak van olyan apja aki erőszakos es gyűlöli a lányát?

Figyelt kérdés

Szerintem 90%-10% az arany de lehet 95%-5%

Egy atlagos lanynak apucija van aki megvesz mindent es ad penzt kozmetikusra stb...

Habar ha figyelembevesszük magyarországon az alkoholisták és a családon belüli erőszak arányát ez az arány már nem olyan egyértelmű.



#család #lány #tini #kozmetika #Balaton Sound #Családon belül erőszak
2023. márc. 17. 13:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 anonim ***** válasza:
83%
De mi benne a nagy szám? Kismillió másik ilyen mutogatós csaj van biztos hogy jó adag olyan is aki 18 alatt ekzdte, most akkor mi benne az extra? Egy a sok közül.
2023. márc. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/95 anonim ***** válasza:
81%
Biztos vannak szülei, de vagy lesz.rják, vagy nem érnek rá foglalkozni vele. MIndenesetre nem normális, amit a 91 ír, annak ellenére hogy igaza van. De a pasiknak mégis ilyenek kellenek, a normálisak, akik nem tökéletes instapicsák, azokat meg lenézik. Vicces nem?
2023. márc. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim ***** válasza:
100%

#91 Senki nem mondta, hogy nagy szám, egyszerűen az ő nevével találkoztam a neten annyiszor, hogy megmaradjon. Írhattam volna Kis Jolánt is...


#92 Van az a réteg, akinek az ilyen kell. Ne olyat keress magadnak és akkor nem lesz gond. :)

2023. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim ***** válasza:
67%
93! Legutóbbi tapasztalataim szerint az is ezt nézi, aki azt állítja, hogy ő aztán nem :D
2023. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
67%
#93 Attól hogy valaki megnéz valamit, még nem fog neki kelleni... :D A Ferrarit is megnézem, de ha milliárdos lennék se adnék rá pénzt. Ez szerintem inkább mentalitás kérdése, mintsem megnézi vagy nem nézi kérdése. :D
2023. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!