Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal tinilányok hány...

A fiatal tinilányok hány százalékának van olyan apja aki balatonsound berletet és plasztikát vesz, és hány százaléknak van olyan apja aki erőszakos es gyűlöli a lányát?

Figyelt kérdés

Szerintem 90%-10% az arany de lehet 95%-5%

Egy atlagos lanynak apucija van aki megvesz mindent es ad penzt kozmetikusra stb...

Habar ha figyelembevesszük magyarországon az alkoholisták és a családon belüli erőszak arányát ez az arány már nem olyan egyértelmű.



#család #lány #tini #kozmetika #Balaton Sound #Családon belül erőszak
2023. márc. 17. 13:04
 71/95 A kérdező kommentje:

Nem trollkodom

Ti gazdagok a hajléktalanokat is veritek, belejük rúgtok. A gazdagok lelketlenek.

2023. márc. 26. 17:28
 72/95 A kérdező kommentje:
2023. márc. 26. 17:28
 73/95 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok gazdag, értsed már meg, te idióta.

SPÓROLTAM.

Van, aki KÉT ÁLLÁSBAN DOLGOZIK!

Senkit nem tartanak el!

2023. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/95 anonim ***** válasza:
100%

"Megnezném hogy te egy gyári szalagmunks állásból hogyan spórolsz kocsira meg fesztiválra."


17 éves vagy. Tanulni kéne bzmeg és akkor nem szalagmunkás leszel.

2023. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/95 A kérdező kommentje:

Azert ez nem a tanulas kerdese. Aki gazdag annak magántanárt is vesznek. Egyij regi osztálytarsam apukaja cégét örökölte. És meg nem létezik osztálykülönbség? Gazdagok! Miért gyűlölitek a szegényeket, munkásosztályt? Hisz belőkük éltek

Mi erdekes hiaba spórolunk nincs kocsink...

Talán nekem nincs C-s kosaram...

Ha valaki szép bármit elérhet

De a széoség a gazdagságtól függ...

Mutatom, én szerkeztettem

[link]

2023. márc. 26. 17:49
 76/95 anonim ***** válasza:
3%

75!

Több szakmám van, de semmire nem mentem vele. Egész egyszerűen a szakmunkásra nincs igény, mert azt meg kell fizetni. Inkább rokonokat, ismerősöket tesznek be ilyen helyekre sok esetben.

2023. márc. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/95 anonim válasza:
100%
Sajnos sem a kérdezővel, sem a gazdag pitcha 77esssel nem értek egyet. A 77es csajszi legalább úgy el van tájolva mint kérdező. A legtöbb gazdag igenis jó háttérrel indult.A 77es örülnék ha kiszállna a gazdag apuci hátsó feléből ahogy a kérdező is saját apjáéból. Magyarországon valóban nem lehet megélni, ezért is megy a sok gazdag belevalós csaj külföldre. Nekedis jó lenne Detti ha nyelvet tanulnál.
2023. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/95 anonim ***** válasza:
100%
68. Mondod te, aki 17 évesen sír egy mekis menüért.
2023. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/95 anonim ***** válasza:
84%
Elég nagy lett most már az arcod is.
2023. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/95 anonim ***** válasza:
100%

"Gazdagok! Miért gyűlölitek a szegényeket, munkásosztályt?"

Dolgoztál te valaha életetben? Engem 10 éves koromban kivittek a mezőre, segítenem kellett a szüleimnek. Nem a neten sírtam, hogy nem vesznek nekem gyorskaját meg bubisvizet, azt ettem, ami volt. Mégis felnőttem, és dolgozom, megveszem magamnak, ami kell. Nem vagyok se gazdag, se szegény, megélek. Ehhez pedig nem is kellett senkit lesz*pnom, már bocsánat. Szövegelni tudunk, de dolgozni derogál, mi? Remélem, hogy az én gyerekem nem ilyen lesz.

2023. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!