Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal tinilányok hány...

A fiatal tinilányok hány százalékának van olyan apja aki balatonsound berletet és plasztikát vesz, és hány százaléknak van olyan apja aki erőszakos es gyűlöli a lányát?

Figyelt kérdés

Szerintem 90%-10% az arany de lehet 95%-5%

Egy atlagos lanynak apucija van aki megvesz mindent es ad penzt kozmetikusra stb...

Habar ha figyelembevesszük magyarországon az alkoholisták és a családon belüli erőszak arányát ez az arány már nem olyan egyértelmű.



#család #lány #tini #kozmetika #Balaton Sound #Családon belül erőszak
2023. márc. 17. 13:04
 61/95 A kérdező kommentje:
A csórók trollok?
2023. márc. 26. 15:07
 62/95 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dolgozni, és akkor lesz pénzed.

Nem a szegénységed trollkodás, hanem amit az oldalon művelsz már hónapok óta.

2023. márc. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
83%

"Nem mindenkinek van gazdag apucija."


Ha kiskorú vagy, akkor semmi keresni valód ott. El sem engednélek. Ha meg elmúltál 18, tudsz dolgozni és bérletet venni rá, ha ennyire menni akarsz.

2023. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok gazdag. Egyedül tartom fenn magam egy átlag szaros fizetésből. Van autom is, nem a luxus kategória, de nekem megfelel. Nem a szüleim vették nekem, hanem spóroltam rá.

Átlagos ember ha minden évben el is megy, SPÓROL RÁ trollocskám. Képzeld el! Nem anyuci apuci fizetik, legfeljebb adnak bele egy keveset neki, de nem az egészet ők fizetik.

2023. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 A kérdező kommentje:

Hát azert egy jo családi háttér kell...

Akárki akármit mond, magyarországon nem lehet megélni...

Eleve az alberlet is viszi a pénzt, a legtöbb alberletben lakó lány prostitúcióra kényszerül ha csak nem akar hajléktalan lenni...

2023. márc. 26. 16:44
 66/95 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb azért nem. Legfeljebb azok, akiknek büdös a munka.
2023. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 A kérdező kommentje:

Jaja munka mi kedves kapitalista disznók? A legtöbb fiatal lány más adottságokat is bevet

Magyarországon annyi dolgos ember van, mégis sok szegény. Az a baj hogy a munkás munkájából a vállalkozó cégtulajdonos gazdagszik. A szegény örökre szegény marad, hacsak nem lottózik vagy k*rvul.

[link]

2023. márc. 26. 17:21
 68/95 A kérdező kommentje:
Megnezném hogy te egy gyári szalagmunks állásból hogyan spórolsz kocsira meg fesztiválra. Megegyszer mondom, magyarországon.
2023. márc. 26. 17:25
 69/95 anonim ***** válasza:
79%

Nem a narancsokra kellett volna x-et húzni, már rég nem itt tartanánk!

A kérdést jelentettem, és elég szomorú, hogy nem találsz az életben más szépséget, inkább itt trollkodsz!

2023. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
100%

NEM MEGYEK FESZTIVÁLRA ÉRTSD MÁR MEG!

Spóroltam a kocsira is. Használtat vettem, mert újra nincs pénzem. Nem fogod fel a dolgokat, nem a valóságban élsz.

2023. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!