Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal tinilányok hány...

A fiatal tinilányok hány százalékának van olyan apja aki balatonsound berletet és plasztikát vesz, és hány százaléknak van olyan apja aki erőszakos es gyűlöli a lányát?

Figyelt kérdés

Szerintem 90%-10% az arany de lehet 95%-5%

Egy atlagos lanynak apucija van aki megvesz mindent es ad penzt kozmetikusra stb...

Habar ha figyelembevesszük magyarországon az alkoholisták és a családon belüli erőszak arányát ez az arány már nem olyan egyértelmű.



#család #lány #tini #kozmetika #Balaton Sound #Családon belül erőszak
2023. márc. 17. 13:04
 51/95 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem, nem értem... a húsos-csontost törölték, pedig az még szórakoztató is volt, ezt a dögunalmas kamut meg itt tartják...
2023. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/95 A kérdező kommentje:
Az a kamu hogy egy átlag magyar nem keres havi 1 milliót?
2023. márc. 26. 10:02
 53/95 anonim ***** válasza:
77%
Apa minden évben megveszi a bérletet, ne keljen érte sexelnem senkivel. Meg majdnem minden évben kapok új cicimet is. De szerintem ez nrm túl gyakori. L
2023. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/95 anonim ***** válasza:
100%

"Azert magyar viszonyokban gondolkodj es gyere le a rózsadombról"

Na de visszaszólni már te is tudsz, csak a segged nem emelnéd meg, hogy te is csinálj valamit.

2023. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/95 anonim ***** válasza:
90%

"Rajtam egy meki árat is behajtják"

Egy meki árát? Te minden héten mekibe jársz, az nem baj? Azt a sok pénzt, ha mindig félre tetted volna, akkor most vehetnél vele bérletet.

2023. márc. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/95 anonim ***** válasza:
92%
52. Hogy akarsz te vagy a szüleid 1 milliót keresni hanvonta, amikor fogadni merek, hogy a minimálbért is épphogy megütitek ezzel a mentálissal.
2023. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/95 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kocsitok, mert a szüleid nem tudnak vezetni. Akkor tanulj meg te vezetni, és vegyél magadnak kocsit.

Fesztiválra akarsz menni? Menj diákmunkára és spórold össze a pénzt.

Ne itt borzold a kedélyeket, hanem szedd össze magad!

2023. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/95 A kérdező kommentje:

A gazdagok könnyen beszélnek...

Nem élitek az atlag magyar életét

Egy atlag magyar csaj minden evben balaton soundra megy?

2023. márc. 26. 14:27
 59/95 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen egész évben dolgozhatsz, nem csak nyáron. Ha egy év alatt nem tudsz megdolgozni vagy félrerakni 80 ezer forintot, akkor így jártál. Az átlag képes rá anélkül is, hogy ennyire látványosan szenvedne.

A te gondolatmenetedet meg inkább hagyjuk, hogy mi az átlagos és normális, ha 17 évesen az az életcélod hogy más kitartott aranyásója legyél, vagy prosti.


https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke..


"Kéne egy pasi aki eltart. Nem kell hogy havi 1 milliót keressen csak 500-600 esetleg 700-800 ezret."

"Eddig azt gondoltam hogy az lesz a kiút a szegenysegből hogy hozzámehyek egy gazdag férfihoz de igy egyetlen ferfinak se fogok kelleni. Egyetlen értékem a szépségem és mostmár azt is elvesztettem. 😭😭😭😭😭

A pénzel vékonyságot es szepseget is lehet venni (mert ugye az edző is fizetős)

De ahhoz hogy penz legyen pasi kell Ahoz hogy pasi legyen ahhoz szepseg es vekonysag kell Ez egy ördögi kör Ajakfeltöltest es mellplasztikát szeretnék

Szeretném megcsinaltatni az orromat meg mellemet Azert szeretnék prostinak menni hogy a pénzből megszépithessem magam"


Ezért ne etessétek a trollt, mert a másik kérdése alatt már itt tart.

2023. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/95 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll

Nem mindenkinek van gazdag apucija

2023. márc. 26. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!