Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal tinilányok hány...

A fiatal tinilányok hány százalékának van olyan apja aki balatonsound berletet és plasztikát vesz, és hány százaléknak van olyan apja aki erőszakos es gyűlöli a lányát?

Figyelt kérdés

Szerintem 90%-10% az arany de lehet 95%-5%

Egy atlagos lanynak apucija van aki megvesz mindent es ad penzt kozmetikusra stb...

Habar ha figyelembevesszük magyarországon az alkoholisták és a családon belüli erőszak arányát ez az arány már nem olyan egyértelmű.



#család #lány #tini #kozmetika #Balaton Sound #Családon belül erőszak
2023. márc. 17. 13:04
 21/95 anonim ***** válasza:
100%
Álmodozik szegény- mondjuk nem is csodálom- hogy a pénz mindent megoldana. Csak éppen nincs igaza.
2023. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:
100%

Most elgondolkodtam... vajon, ha az apa vesz bérletet a Balaton Soundra, és plasztikai műtétet fizet, de a lány ezeket NEM AKARJA, akkor az apa bántalmazó?

Semmi értelme a kérdésednek, úgy állítod be, mintha csak ez a két véglet létezne. A fekete-fehér az a sakktábla, kérdező, nem a világ.

2023. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:

Nálunk mosógép sincs fél éve

Ha meg kézzel megyek mosni a ruháim apám megüt fürdőszobában ha reklomálok emiatt

Féléve romlott el a mosógép nem hivtak szerelőt és azóta kézzel mosunk

Átlag családokban bezzeg külön "mosókonyha" van több mosógéppel

Apukám többnapos bubisvizeket itat velem poshadt vizet mert sajnálja rá a 120 forintot

Egy atlagos lánynak ajakfeltöltésre és fesztiválra adnak pénzt meg pasizási lehetősegre (a lany kiszepiti magat ezzel fog maganak egy pasit illetve önbizalmat kap ezáltal baratokat)

De apám szerint én vagyok a családunk szegénységének az okozója. Mert sokba kerül az antidepresszánsom és kizabálom őket a vagyonukbol illetve kiiszom mert napi két liter bubusvizet izok ami 200 forint. Egy átlagos lany heti 2-3 szor is mekizik, tömve van a meki szexi csajokkal nekem meg a meki eg- étteremmel ér fel.

Ha prostitúcióval pénzt szereznék a családomnak elérnem azt hogy apám szeressen és egyben az egész férfinem számára és vonzó szexi topmodell lánnyá szépitsem magam. Sajnos a szépség es avékonysag is státusszumbólum. Fizetős edzők, draga egeszseges etelek, aki szegeny ideje sincs a 3 műszak mellett edzeni.

2023. márc. 18. 09:19
 24/95 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, veled komoly bajok vannak. Miért akarod hogy egy agresszív barom "szeressen" Szerinted az szeretet hogy a pénzedet el akarja venni? Komolyan kicsinálnád magad prostiként? Tudod minek vannak azok kitéve?
2023. márc. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
100%

" Egy atlagos lánynak ajakfeltöltésre és fesztiválra adnak pénzt meg pasizási lehetősegre (a lany kiszepiti magat ezzel fog maganak egy pasit illetve önbizalmat kap ezáltal baratokat)" - nem, ez abban a családban fordul elő, ahol havi több milliót keres apuci.

A mekibe minek akarsz menni? Csak elhízol tőle.

Komoly bajok vannak nálad kérdező. Egyáltalán nem olyan a világ, amilyennek hiszed!

2023. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
100%
Panelban lakunk, és apám sok mindenen spórol de sosem ütne meg.
2023. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
100%

Ezek vegletek.. el vagy tévedve.

Nekem apa mindent megad amit tud, de anyagilag, mert külföldön van, annyit dolgozik h kb 2 havonta látom csak, pedig én szeretném többet látni... :(

2023. márc. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
100%
Jah utolsó vagyok. Apa hívő. Szerintem falnak menne ha én plasztikáztatnék. A bulit elfogadná, de mivel nem szoktam bulizni, így ez nem téma
2023. márc. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
100%
A csapvíztől mi bajod van? A bubisvíz se jobb, az tele van mikroműanyaggal...
2023. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a #23-ban kicsit túltoltad. Ha tényleg annyira szegények lennétek, mint írod, ha tényleg nem lenne pénz mosógépjavításra (se), akkor nem innál napi 2 üveg buborékos ásványvizet, hanem megnyitnád a csapot, amikor szomjas vagy.

Voltam olyan helyzetben, hogy nem volt pénzünk szó szerint semmire, amikor egy szerdai napon 300 Ft volt a pénztárcámban - az egész hátralévő hétre! - szerinted miből vettünk volna napi 2x120 Ft-os ásványvizet?

Na meg a szexi csajokkal tömött meki, meg a prosti leszek hogy topmodell kinézetem lehessen, meg hogy az átlagos lányok ajakfeltöltéssel fognak pasit maguknak... Ezek inkább arra utalnak, hogy troll vagy.

2023. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!