Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal tinilányok hány...

A fiatal tinilányok hány százalékának van olyan apja aki balatonsound berletet és plasztikát vesz, és hány százaléknak van olyan apja aki erőszakos es gyűlöli a lányát?

Figyelt kérdés

Szerintem 90%-10% az arany de lehet 95%-5%

Egy atlagos lanynak apucija van aki megvesz mindent es ad penzt kozmetikusra stb...

Habar ha figyelembevesszük magyarországon az alkoholisták és a családon belüli erőszak arányát ez az arány már nem olyan egyértelmű.



#család #lány #tini #kozmetika #Balaton Sound #Családon belül erőszak
2023. márc. 17. 13:04
 81/95 anonim ***** válasza:
100%

#75 Ez a kép hülyeség...


1. A zsír egészségesebb, mint az olaj. Vegyetek házi mangalica szalonnát, annak kell kisütni a zsírját, sokkal jobb, mint bármilyen olaj, amit kapsz a boltban.


2. A chips drágább, mint az egészséges zöldségek, szóval ez megint nettó baromság, hogy csak arra van pénz...


Egyébként meg csak tanulni kellene, nem sápitozni. Én egy gettóban nőttem fel. Betonút se volt, nem hogy autó... egy ideig gáz se volt az utcában. Volt hogy kikapcsolták a villanyunk stb. Érdekes módon mégis diplomás mérnök lett belőlem, pedig a fél család alkoholista (volt). Nem hisztizni kell, hanem megerőltetni magad.

2023. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/95 anonim ***** válasza:
100%
75. Nekem ez a kép tűnik inkább a vegánok kifigurázásának. Irigy vagy rájuk.
2023. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/95 anonim ***** válasza:
100%
77-es te most magadnak válaszoltál? XD
2023. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/95 anonim ***** válasza:
100%

Visszaolvastam az összes hozzászólást, jól elkanyarodott az eredeti témától. (pár hozzászólásig elhittem, hogy tényleg csak a számok érdeklik)


Egyébként ha a kérdező ekkora antikapitalista, aki az osztályharcról meg hasonlókról posztol, akkor minek akar Balaton Soundra és McDonald's-ba járni, tovább gyarapítva a tőkéseket? :D

Ráadásul mindezt akár önmaga pénzzé tétele árán, vagy aranyásóként élősködve? Egyszerre ítéli el a gazdadokat és siránkozik az életvitelük után. Komolyan ez lenne a forradalmi szocializmus? :P

2023. márc. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/95 anonim ***** válasza:
83%
Csoda hogy nincs még tele vele a net, mint Zsebibabával... :D
2023. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/95 anonim ***** válasza:
100%
Bogárka, a zöldség olcsóbb, mint a chips. Az olaj meg messze nem olyan egészséges, mint hiszik róla.
2023. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/95 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egy kiló almát vehetsz egy zacskó chipsért.
2023. márc. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/95 anonim ***** válasza:
85%
Ki az a Zsebibaba?
2023. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/95 anonim ***** válasza:
100%
Egy 18 éves, aki a neten mutogatja magát a számtalan profilján.
2023. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/95 anonim ***** válasza:
67%
Most már 18 éves... de mutogatta az magát 18 éves kora előtt is... Mondjuk ott se értettem, hogy nincs annak se anyja meg apja...
2023. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!