Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal tinilányok hány...

A fiatal tinilányok hány százalékának van olyan apja aki balatonsound berletet és plasztikát vesz, és hány százaléknak van olyan apja aki erőszakos es gyűlöli a lányát?

Figyelt kérdés

Szerintem 90%-10% az arany de lehet 95%-5%

Egy atlagos lanynak apucija van aki megvesz mindent es ad penzt kozmetikusra stb...

Habar ha figyelembevesszük magyarországon az alkoholisták és a családon belüli erőszak arányát ez az arány már nem olyan egyértelmű.



#család #lány #tini #kozmetika #Balaton Sound #Családon belül erőszak
2023. márc. 17. 13:04
 11/95 A kérdező kommentje:

De eközöl a kettő közül kene valasztani melyik a gyakoribb? Akkor enyhitsünk közelebb a centrumhoz.

Melyikből van több? Akinek az apukaja kozmetikara ad penzt es hetente mekire vagy abbol akinek a csaladjaban sok veszekedés van?

2023. márc. 17. 15:06
 12/95 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy a kettő nagy valószinűséggel kizárja egymást. Az a lány akinek az apja balatonsound bérletet vesz azt valószinüleg szereti az apja ergó nem bántalmazza.
2023. márc. 17. 15:08
 13/95 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy csak ebből lehet választani. És képzeld, van olyan is, hogy bántalmazó, ÉS pénzeli a gyereket.
2023. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 A kérdező kommentje:
A gazdagok köreben ninca csaladi konfliktus legalabb is ritkabb. A gazdag csaladokban legalabb mindenkinek sajat szobaja van ahova el tud vonulni vagy el megy egyet egy etterembe es mar el ios feejtette vagy akar a kertbe. Panelban a veszekedes összezáráa jelent. Ha penzel tamogatja azt jelenti hogy szereti. Nekem pl az apam nem enged heti egy mekit sem mert sirankozik a penz miatt.
2023. márc. 17. 17:43
 15/95 anonim ***** válasza:
100%
"A gazdagok köreben ninca csaladi konfliktus legalabb is ritkabb" te ezt el is hiszed? Nem egy pénzes családot ismerek, és nekünk hiába van kevesebb, rohadtul nem irigylem a gyerekeiket, Tudom mifélék a szüleik... Tudom hogy a kutya többet ér némelyiknek minta gyereke.
2023. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/95 A kérdező kommentje:

Engem apam igy is sürűn ver es kiabál velem

Legalabb penzt adna...

Ha mar verik őket legalabb penzük van es mondjuk apjik kikergeti őket a hazbol de legalabb penz van naluk egy mekire

Engem a panel folyosojára rakott ki apám melltartoban az ejszaka közepén

2023. márc. 17. 17:50
 17/95 anonim ***** válasza:
100%
Szar az értékrended kérdező.
2023. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/95 A kérdező kommentje:

Ha lenne pénzünk apám sem verne...

A 120 forintos bubisvizeken akar spórolni es azert üvölt...

Ti gazdag 50 kiló cs*trik soha nem tudjátok meg...

2023. márc. 17. 17:52
 19/95 anonim ***** válasza:
100%
"Ha lenne pénzünk apám sem verne..." Azt te csak hiszed. Aki normális, az csórón is normális. Aki meg agresszív, pénzesen csak még rosszabb.
2023. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
94%

Nekem apám se sound bérletet, se plasztikát nem fizetett, ugyanakkor sosem ütött meg, vert meg.

Te tuti nem vagy normális, kérdező!

2023. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!