Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A 20 és 30 közötti fiatal...

A 20 és 30 közötti fiatal férfiak hány százaléka izmos és kockahasú?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem így, mert azoknak az aránya érdekel, akik ténylegesen az edzéstől jól is néznek ki. Az Eddie Hall félék nem.

2020. nov. 17. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
21 százalékuk.
2020. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem max 15 százalék.

Pontos számítások alapján 14,5 százalékra jött ki.

2020. nov. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Gyökpínégyzet
2020. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem annyi se. 10% max. 20 alatt többnek, ott még gyakoribb a suli melletti sportolás. 20 felett egyre inkább abbamarad. 25 felett kezdődik az elhízás sokaknál
2020. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 $$$$$ ***** válasza:
100%
Most te izmos,kockahasu alatt a testepítőket és azokat érted akik evek óta kemenyen edzenek és azert van kocka hasuk mert izmosak vagy a vasággyal egyutt 50-60 kg-s gyerekeket akiknek azert van kocka hasuk mert sovanyak ? Nekem nincs kocka hasam de köver se vagyok. Mar edzek egy ideje de én inkabb az erőre megyek ra.Meg en nagydarab szeretek lenni. De ettöl függetlenül azokat becsülöm akik kemenyen edzenek, leszalkásitanak es ugy van kocka hasuk vagy akar egesz evben tartanak egy egész száraz de azert izmos format. Akár testepitok,fitnesz modellek vagy hobbistak. De akik lejönnek a terembe vagy le se jönnek es kb.50 kg-k es edzenek 2 honapja. Es konkretan semmi izomzatuk sincs. De van egy kis kocka hasuk mert véznak . Es erre menőznek semmibe se nezem. Nem baj ha valaki vékony mindneki elkezdi valahol. De ne ez legyen mar a nők számára az ideal. Hanem ha mar a kocka has jon be akkor tenyleg az izmosak jojjenek mar be....Nem feltetlen a 2 ajtos szekreny méretü testepítőkre gondolok. De azert ne is az 50-60 kilos szel elfúj gyerekek legyenek mar a tökeletes testüek. Mert nekik nem az edzestöl van kocka hasuk hanem a keves taplalkozastol... Es meg sokszor büszkek is rá.. Nem egyszer kaptam amr meg ilyen sracomt hogy fuh jo nagy karod van meg jo a melled stb.. De az en hasam jobb. Es amikor megkerdem hogy szoktal hasazni ? Erre ravagjak persze. Mondom mit ? Erre az a valasz regen csinaltam neha feluleseket 😂😂. Na most ettol ne legyen mar izmos hasa....
2020. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem a 63kg -s nyomikra gondolok, de nem is a kopasz biztosnági őrökre, akik egész évben tömegelnek.
2020. nov. 17. 21:05
 7/10 $$$$$ ***** válasza:
100%
Akkor megnyugodtam :D . Az szived joga hogy a nagydarab emberek nem jonnek be😁. De legalabb akkor tenyleg azok jonnek be akik megszenvedtek azert a kocka hasert,ez ritka. Jo neha ilyet is hallani. A lányok többseget csak az erdekli hogy úúú kocka has😂😂.
2020. nov. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár tized százalék. Jó ha 15-20%-uk sportol valamit, pár %-uk végez súlyzós edzést. Annak a pár százaléknak talán a tizede néz ki valahogy.
2020. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. Viszont vedd figyelembe, hogy más sportokkal is lehet egy viszonylag izmos, szálkás formád.
2020. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kockahas gyártás nem egyszerű ipar. Én azt mondanám, kb. 2-3%.
2020. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!