Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal tinilányok hány...

A fiatal tinilányok hány százalékának van olyan apja aki balatonsound berletet és plasztikát vesz, és hány százaléknak van olyan apja aki erőszakos es gyűlöli a lányát?

Figyelt kérdés

Szerintem 90%-10% az arany de lehet 95%-5%

Egy atlagos lanynak apucija van aki megvesz mindent es ad penzt kozmetikusra stb...

Habar ha figyelembevesszük magyarországon az alkoholisták és a családon belüli erőszak arányát ez az arány már nem olyan egyértelmű.



#család #lány #tini #kozmetika #Balaton Sound #Családon belül erőszak
2023. márc. 17. 13:04
 41/95 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, látom megragadtad a lényeget 🤦🏻‍♀️
2023. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, kérj segítséget, és kezeltesd magad, mert valami mentális bajod van!

Nem a valóságban élsz, hanem egy kitalált hülyeségben!

2023. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 A kérdező kommentje:

Látjatok a balaton sound bérlet 80 ezer forint es akkor meg semmit nem vettel

Szigetfesztival berlet is ennyi

Aki ilyenre elmegy gazdag apucija lehet mert egy fiatal csajnak aki mondjuk 18 eves meg csak palyakezdő nincs ennyi keresete

De meg felnöttnek sincs tudjuk az atlag magyar béreket

2023. márc. 25. 19:21
 44/95 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem a linket

[link]

2023. márc. 25. 19:21
 45/95 anonim ***** válasza:
100%

De minek akarsz te ilyen ótvar helyre menni? Dolgoztam már ilyen fesztiválon, hát láttam eleget, köszi.

18 évesek nem tudom, mennyire járnak, de inkább jellemző, hogy egy-egy buliba mennek a hétvégén, nem a soundra, szigetre meg hasonlókra.

És minek irigykedsz? Lehet nem is az apja, hanem a sugardaddyje fizeti. A kérdésekre meg nem válaszolsz. Vagy troll vagy, vagy nagyon eltájolt.

2023. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 A kérdező kommentje:
Mondom hog, egy atlag 18 eves hazibuliba jar en meg meg soha nem voltam 17 vagyok 😭😭😭
2023. márc. 25. 19:41
 47/95 anonim ***** válasza:
22%
Jelenleg az átlag 18 éves csajok fütyiről fütyire járnak :D
2023. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
100%

De már a 14 évesek is.

Az még csak véletlenül sem merült fel benned, hogy 15 éves kortól lehet diákmunkát végezni, és esetleg megdolgozik valaki a fesztiválszezon kiadására. Ezek szerint 17 évesen még nem kerültél ilyesmi közelébe, akkor a te segged alá is oda van rakva minden ami kell.

2023. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 A kérdező kommentje:

Annyit senki nem keres

Itt magyarorszagon orvos, tanar sem keres sokat

Habar a prostituciobol sok oenz van

Azert magyar viszonyokban gondolkodj es gyere le a rózsadombról

Diakmunkaval nem lehet annyit ahhoz eleve anyuci apucinak is 500 ezer felett kell keresnie

2023. márc. 25. 21:52
 50/95 A kérdező kommentje:

Azt akarod mondani hogy magyarorszagon az atlag magyarnak van penze a tizeneves fiatal lanykat napu 200 ezrekert fesztivalozni vinni? És az emverek többsege ilyen oenzes? Rajtam egy meki árat is behajtják es nincs is kocsink soha nem is volt kocsink

És akkor meg nem is szegeny faluban elek ahol az atlag magyar

2023. márc. 25. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!