Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb ajándék,...

Mi volt a leggázabb ajándék, amit egyik rokon a másiknak adott a családodban és miért volt ez gáz?

Figyelt kérdés

Egy ma olvasott kérdés inspirált. Ott írta valaki, hogy a nagyszülők a másfél éves gyereknek számológépet adtak ajándékba, és mutogatták neki, hogy "Látod, 120+30=150".

Erre egy másik válaszoló beírta, hogy az ő anyja neki és a férjének (mindketten harmincasok) ugrókötelet ajándékozott, mert azt gondolta, kint fognak ugrókötelezni.

Na, ilyen WTF ajándékokra gondolok. Nálatok is volt?


2023. ápr. 18. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
76%
Anyám karácsonyra 3 db kb 30x30-as kendőt adott.
2023. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem annyira gáz, mert a 11 évesemtől kaptam, de azért eléggé röhögtem rajta.

Évek óta minden alkalomra edényfogó kesztyűt vesznek nekem a zsebpénzükből, és idén karácsonykor már direkt mondtam, hogy nem kérek több kesztyűt!!! Erre a lányom vett nekem 3 konyharuhát. :D :D :D

2023. ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
92%
Kilenc éves unokatestvéremnek a nagyapánk tangabugyit a születésnapjára...
2023. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
97%
Keresztanyám karácsonyra adott 2 csomag felnőtt pelenkát, használt kimosott textil pelenkákat. Az elhunyt nagymamám után megmaradt dolgok voltak ezek. Megkérdeztem, hogy szerinte 22 évesen szükségem van ezekre? A válasz az volt, hogy " egyszer majd jól jön". Visszaadtam neki, hogy tartsa meg, neki biztos szüksége lesz rá, hiszen közelebb van az 50 évhez mint én.
2023. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
88%

*vett

Upsz, kimaradt az állítmány.

2023. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
100%
A 9. születésnapomra nagybátyáméktól egy zománcos fazék. Nagybátyám felesége meg is magyarázta, hogy ez milyen jól fog majd jönni, ha férjhez megyek és elköltözöm (még mindig 9 éves voltam).
2023. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
94%
Én porcelán nippeket kaptam szülinapjaimra a nagyapámtól azzal a felkiáltással, hogy most már elég idő vagyok hozzá, hogy ilyeneket gyűjtsek (úgy 10 körül voltam amikor az elsőt kaptam).
2023. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
78%
*idős
2023. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamámtól egyszer kaptam egy képet karácsonyra, amit korábban én ajándékoztam a vele egy háztartásban élő menyének.
2023. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
90%
Vidéki keresztanyumnak volt a születésnapja (Szekszárd melletti kisvároska). Ő már nem nagyon mozdul ki max piac, bolt, beteges is,63. Szülinapja volt. Jöttek unokatesómék Debrecenből is ünnepelni. Az ajándék 2 db mozijegy, egy rajzfilmre, 3 nap múlva. Persze ők másnap elhúztak haza kocsival xD
2023. ápr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!