Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb ajándék,...

Mi volt a leggázabb ajándék, amit egyik rokon a másiknak adott a családodban és miért volt ez gáz?

Figyelt kérdés

Egy ma olvasott kérdés inspirált. Ott írta valaki, hogy a nagyszülők a másfél éves gyereknek számológépet adtak ajándékba, és mutogatták neki, hogy "Látod, 120+30=150".

Erre egy másik válaszoló beírta, hogy az ő anyja neki és a férjének (mindketten harmincasok) ugrókötelet ajándékozott, mert azt gondolta, kint fognak ugrókötelezni.

Na, ilyen WTF ajándékokra gondolok. Nálatok is volt?


2023. ápr. 18. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
88%
Nagynénéméktől 15 évesen kaptam egy dvd-t, ilyen karaoke izé, amin magyar örökzöld számok vannak. Akkoriban nem szerettem énekelni, magyar zenéket se hallgattam, pláne nem örökzöldeket. Szintén tőlük, szintén 15 évesen egy felnőtteknek szóló színezőkönyvet, mondván hogy úgyis szeretek rajzolni. Igen, rajzolni, de színezni köztudottan utáltam akkoriban, és a színezőkönyves színezést azóta sem szeretem.
2023. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim válasza:
99%
Egy barátom gyerekének a nagyapja a 3 éves kislánynak egy DRÓNT! vett!Most 6 éves a lány,de a drón a dobozában van azóta is és lesz is még pár évig.
2023. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
94%
Keresztanyukámtól egy használt szempillaspirált és egy olyan parfümöt amit a saját anyukám vett nekem a keresztanyukám helyett.
2023. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
100%

En is válaszoltam arra a kérdesre 🤣


Volt egy pasi akinek tetszettem, régi hülyeségekről beszéltünk. Elmeséltem neki hogy 9 évesen mekkorát estem a görkorcsolyával, azóta nem is görkoriztam. Meg nem is lehet mert a műtétem óta nem érheti ütés a fejem. Erre mit kaptam meglepetésnek? Egy görkorit bakker 🤣


A másik pedig keresztanyám ajándêka volt. 11 éves koromban indultak be a hormonjaim, kezdtem izzadni ugyebár. Erre karácsonyra kaptam 2 hónaljstiftet meg egy téli jelenetes hógömböt azzal a megjegyzéssel hogy büdösödik a hónaljam, használjam. 🤣🤣

2023. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 K.O. ***** válasza:
98%
en egyszer olyan konyvet kaptam szulinapomra egyik rokontol, amibe bele volt irva, hogy: "sok szeretettel xy-nak (nem nekem!) ballagasra marika nenitol" :D:D
2023. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
94%
Egy közeli rokonom, aki transznemű srác, évről évre rendszeresen kap "lányos" dolgokat, parfümöt, ékszert, kozmetikumot stb. több rokontól is.
2023. ápr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
79%
A barátommal távkapcsolatban élünk még sajnos egy ideig.Egyszer mondtam neki hogy tökre szeretnék egy élethű dildót. Rá kb két hétre megkérdezte (szerencsére nem vette meg magától) hogy gáz lenne-e ha karácsonyra azt kapnám tőle:DDD Természetesen nem kértem ilyen jellegű ajándékot a szeretet ünnepére :D
2023. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
100%

A dédnagymama az akkor 2-3 éves gyereknek adott ajándékba egy csomó képeslapot meg nippet. Hogy tuti legyen az ajándék azt is elmondta, hogy milyen jó környéken szedte ki a kukából. Nem szóltam semmit, de a házba valahogy nem jutott be velünk.

Másik alkalommal ugyanez a rokon egy fél méter magas gipsz Mária szobrot adott szintén a gyereknek. Hasonló forrásból szerezte azt is. Ennél már kb. köpni-nyelni nem tudtam...

2023. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
98%
Anyósomtól nászajándékba egy ébresztőórát kaptunk.
2023. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
97%
28🤣🤣🤣🤣🤣
2023. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!