Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb ajándék,...

Mi volt a leggázabb ajándék, amit egyik rokon a másiknak adott a családodban és miért volt ez gáz?

Figyelt kérdés

Egy ma olvasott kérdés inspirált. Ott írta valaki, hogy a nagyszülők a másfél éves gyereknek számológépet adtak ajándékba, és mutogatták neki, hogy "Látod, 120+30=150".

Erre egy másik válaszoló beírta, hogy az ő anyja neki és a férjének (mindketten harmincasok) ugrókötelet ajándékozott, mert azt gondolta, kint fognak ugrókötelezni.

Na, ilyen WTF ajándékokra gondolok. Nálatok is volt?


2023. ápr. 18. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
100%
Nagyanyám vett a férjemnek karácsonyra egy elefántos tangát.. Igen, férfitangát. Az elefánt ormányába kellett volna dugni a királyi jogart. Egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy ez annyira szürreális, hogy biztos álmodom. De nem. Elefántos férfitanga.
2023. máj. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 hisztynka ***** válasza:
100%
Egyszer anyósomtól kaptam egy Cherry Queen bonbonosdobozt, azt a piros műanyag szívet üresen, bonbonok nélkül...azzal magyarázta, mert milyen szép...
2023. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
100%
#51 És ezt így a család előtt adta át, full komolyan, vagy ilyen vicceskedő a családi dinamika, ahol belefér? :D
2023. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
100%
#53: Azt mondta, hogy meglátta és a férjem jutott róla eszébe. Ezt azóta is próbálom értelmezni, feldolgozni. Szerintem az egész család így van vele...
2023. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban apám mindig olyan ajándékot vett nekem (lány) , amit a fiai akartak. Nem tetszik? Jaa, oké akkor hazaviszem.

Így ingyen letudta a szülinapomat, az "ajándékomat" hazavitte a buz1gyerekeinek, és a tortám felét (nem állt bele egy forintot se) is elvitte a kiscsaládnak.

Egy igazi ajándékot se kaptam tőle. Tudta mit akarok (plüss, baba, társas játék, könyv) de mindig kisautót, távirányítós kocsit, repcsit egyéb baromságot vett :)

A "szándék megvolt", ennyivel letudta.

2023. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 A kérdező kommentje:
#55 Nagyon sajnálom, ez nagyon gáz. Apád egy igazi büdös gyökér, remélem, nem haragszol.
2023. jún. 1. 16:45
 57/73 anonim ***** válasza:
47%

50-es!

A Diótörő balett egy mese! Nagyon is a 10 évesnek való! Sőt!

2023. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt én vettem, a tesómnak, ugye tudjátok a női és férfi WC-n van ilyen képecske ,hogy ez egy Férfi Wc.


Na ez vagy 25 évvel ezelőtt volt, akkor árultak ilyet megvettem neki Karácsonyra, hát valamit csak kellett ajándékozni.


Hozzáteszem tényleg nagyon rosszban is voltunk, Karácsonykor viszont muszáj volt jópofizni. De mikor láttátok volna a fejét személyes sértésnek vette egyébként.:DD

2023. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám máshogy volt "fantasztikus".


Gazdag volt és eldicsekedett vele, hogy milyen "okos ,menő és talpraesett", külföldi ajándékait a barátnőinek, meg egyébként nekem is, az itteni zsibpiacokon vette meg.

2023. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 Kései Sirató ***** válasza:
73%

Csillár, amit én vettem meglepi ajándékként a férjemnek, miután nem akarta, hogy megvegyük közösen azt a csillárt, ami nekem tetszett. :)


Vettem már olyan csokit is neki, amit csak én szeretek. :)

2023. júl. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!