Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb ajándék,...

Mi volt a leggázabb ajándék, amit egyik rokon a másiknak adott a családodban és miért volt ez gáz?

Figyelt kérdés

Egy ma olvasott kérdés inspirált. Ott írta valaki, hogy a nagyszülők a másfél éves gyereknek számológépet adtak ajándékba, és mutogatták neki, hogy "Látod, 120+30=150".

Erre egy másik válaszoló beírta, hogy az ő anyja neki és a férjének (mindketten harmincasok) ugrókötelet ajándékozott, mert azt gondolta, kint fognak ugrókötelezni.

Na, ilyen WTF ajándékokra gondolok. Nálatok is volt?


2023. ápr. 18. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk volt, hogy egy üveg pezsgő körbe járt a rokonságon.
2023. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
100%
Apukám kapott sampont a tesómtól, pedig teljesen kopasz.
2023. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
100%
#62 - Fésűt nem adott hozzá?
2023. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám az egyik szülinapomra hozott egy kiló cukrot, egy liter olajat és egy mosogatószert. Azzal a mondattal hogy megvan mindenünk most mit vegyen. Ezt tök jó ötletnek találtam és az O szülinapjára ugyan ezt adtam. Azóta a cukor olaj és a mosogatószer mindkettőnknel 1-1. Évet tölt. Tudom mert megjelöltem. Az ajandektasak is ugyan az. Remélem értitek...ugyan azt adja vissza amit én vettem évekkel ezelőtt még én is. És ez így vándorol.
2023. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
86%
64 na ez jó!
2023. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
92%

Törpeguminő a férjnek. De örült neki.


Alkohol az alkoholistának. (Ezt sose tudtam megérteni, hogy tudják a rokonok, barátok mi a gond és csak hordják ajándékba a piát. Valószínűleg a kokósnak a kokaint hoznák. csak ilyenkor sose tudom, hogy az ajandekozok az ajandekozottat utaljak vagy a kozvetlen csaladtagokat, akik szenvednek az alkoholistatol.

2023. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
86%

#66


Onnan nézd, hogy tudják, minek örül.

2023. aug. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 LuckyLevi ***** válasza:
86%

En nagynenemektol kaptam legalabb ketszer sapkat. Egyszer egy gyapju inkasapkat, ami bokott. Aztan ra ket evre egy haromagu Nici bohocsapkat, ami mellesleg kicsi volt (pedig nincs nagy fejem), nem csak rohejes.


Nagymamamnak volt 6 unokaja es egyik karacsonykor nem jott ki a matek, egy unoka kimaradt a szorasbol. Kiment a konyhaba es bejott egy aranygyuruvel, amit noveremnek adott, ha jol emlekszem. Lisztes volt a gyuru (aznap rantotthus volt). Majd kiderult, hogy az az eljegyzesi gyruruje vlt. A gravirozas is benne volt. Pedig, akkor meg nem volt olyan oreg.

2023. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
92%
hát, én jobban örültem volna az aranygyűrűnek, pláne ha a jegygyűrűje, mint bármi másnak. jó, mondjuk legalább letörölhette volna, ez tény
2023. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 LuckyLevi ***** válasza:
93%
#69 Nekem fura volt. Ez annyira személyes, főleg egy tizenéves gyereknek. És így spontán. Persze az lehet szép gesztus, ha a hàzasulófélben lévő unokának adja, mint valami családi örökség.
2023. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!