Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb ajándék,...

Mi volt a leggázabb ajándék, amit egyik rokon a másiknak adott a családodban és miért volt ez gáz?

Figyelt kérdés

Egy ma olvasott kérdés inspirált. Ott írta valaki, hogy a nagyszülők a másfél éves gyereknek számológépet adtak ajándékba, és mutogatták neki, hogy "Látod, 120+30=150".

Erre egy másik válaszoló beírta, hogy az ő anyja neki és a férjének (mindketten harmincasok) ugrókötelet ajándékozott, mert azt gondolta, kint fognak ugrókötelezni.

Na, ilyen WTF ajándékokra gondolok. Nálatok is volt?


2023. ápr. 18. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 Metionin ***** válasza:
96%

28. Hogy ne érezd magad egyedül, én 3 hónapos koromban padlóvázát kaptam anyáméktól, merthogy milyen jó lesz az, ha majd férjhez megyek, egy ilyen utcai árus cigánytól vették :DDD


Egyébként nálunk nem voltak ilyen családi ajándékozások, volt ilyen random c kosaras melltartó rokontól, mert kiderült, hogy rá nem jó és úgy gondolta, elhozza nekem :D a mai napig nagy rám az A kosár is, mert nincs mellem, akkor meg pláne lapos voltam mint az alföld de oké :D akkor nagyanyám adott egyszer xl méretű rózsaszín melegítőt, voltam 35 kiló meg utálom a rózsaszínt de legalább gondolt rám. Illetve a legnagyobb kedvencem, apám egy felújításon dolgozott és a szóban forgó házból kiselejtezett ilyen fekete gyöngyös ajtófüggönyből vagy miből levágott egy szálat majd hazahozta, hogy születésnapomra csináljak belőle magamnak nyakláncot xD feküdtem a röhögéstől.

Ami viszont felbaszós volt, hogy pár éve a páromnak sajnos gondjai akadtak az alkohollal, amiről a szüleivel is beszélt, kérte, hogy ne kínálják, ne tukmálják stb. Erre karácsonykor ajándék gyanánt konkrétan kapott egy szatyor piát az anyjától...

2023. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
90%
Regi könyvtári könyvet. És még ki is emelték, milyen különlegesség benne a könyvtári pecsét :D
2023. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%
Kis lakásban laktunk, sokadik emeleten, tárolója se volt az alagsorban, erre a nagyszülők a járni tanuló gyereknek egy nagy tolókaros triciklit vettek. Esélytelen volt, hogy levigyem naponta sétálni, tárolni is lehetetlen volt. De ők elégedettek voltak, hogy nagyobb dolgot hoztak, mint a másik nagyszülők.
2023. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer egy ismerősömnek Ultra mosogatóport vettem karácsonyra.
2023. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
100%
#33, most, hogy olvaslak..nálunk akkora doboz puzzle-t hoztak a nagyszülök, hogy a kirakásához előbb meg kellett volna venni a mellette lévő lakást is.
2023. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
90%
Napozóágyat kaptam, úgy hogy egy darab fa nem volt az udvarunkon, tehát telibe tűzött volna a Nap. Gyerekkorom óta nagyon hamar leégek,a melegegtől hőkiütésem is lesz, szóval marhára örültem.
2023. ápr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
94%
Melegtől, nem melegektől😅
2023. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
100%

8 éve lejárt terhesvitamin.

(70 éves vagyok)

2023. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
87%

Egyik karácsonykor 4x kaptam meg ugyanazt a könyvet :D

És egy másikat is 2x.


Szeretek olvasni, mindenki tudja, csak épp a sok nagyeszű nem beszélte meg, ki mit vesz :D


Egyszer apáméktól meg aranyórát, mert az olyan szép - mostohaanyám ötlete volt úgy, hogy tudják, gyűlölöm az aranyat, és sohasem hordok aranyékszert.

Oké, azóta nem volt rajtam és nem is lesz. Megérte? Nem.

2023. ápr. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
98%
Lejárt szavatosságú csoki, volt hogy anyám késkészletet adott a sógorának, szerintem az is ciki, volt hogy én kaptam alkoholt amikor egyáltalán nem ittam sosem, egy exem meg egy rúd parizert adott a mamájának. :D
2023. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!