Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb ajándék,...

Mi volt a leggázabb ajándék, amit egyik rokon a másiknak adott a családodban és miért volt ez gáz?

Figyelt kérdés

Egy ma olvasott kérdés inspirált. Ott írta valaki, hogy a nagyszülők a másfél éves gyereknek számológépet adtak ajándékba, és mutogatták neki, hogy "Látod, 120+30=150".

Erre egy másik válaszoló beírta, hogy az ő anyja neki és a férjének (mindketten harmincasok) ugrókötelet ajándékozott, mert azt gondolta, kint fognak ugrókötelezni.

Na, ilyen WTF ajándékokra gondolok. Nálatok is volt?


2023. ápr. 18. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
82%

Diétás könyv, valami paleolit diéta hedonistáknak vagy mi volt a neve. Anyóséktól kaptam merthogy jó receptek vannak benne..hát köszi. Sose akartam paleo dietazni, de lehet celzás volt, nem tudom.

Anyámtól piros pénztarca, pedig nem rég vettem magamnak olyat amit akarok. Tudta jól. Főleg hogy pár eve is vett pirosat és m9ndtam hogy nem használtam mert nem tetszett.

2023. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
94%
3 hónapos unokaöcsém 6 db os szines ceruza csomagot az apai nagyszülőktől karacsonyra .
2023. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
99%

Lejárt szavatosságú csoki

Kávé, amit még én ajándékoztam neki x alkalommal korábban

Frontin

Használt parfüm

2023. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
19%
Csokor virág, csak épp napraforgóból.
2023. ápr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
79%

Olyan jókat nevetek :D


Nekem is van egy.. nagymamám megőrizte anyukám tesójának kutya plüssét, amit anyum "örökölt", amikor a tesója 10 éves lett, majd a másik tesója is megkapta...

Na ezt adta oda nemrég az újszülött lánykának, pedig van már unoka, de ő érdemelte ki ezt az agyonhasznált kabalát :)

2023. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
95%

nagyim volt ilyen (nemreg halt meg edesem) unnepek elott (szulinap,karacsony,...) megkerdezte mit kerek. en felsoroltam 2-3 dolgot amibol remeltem megkapok 1et.

par nappal unnep elött bejött - felfedezte az amazont es mit szolok ehhez, megmutatta mit nezett ki. mondtam neki ah nem kell ez a pulcsi inkabb tenyleg valami a 3 dolog kozul amire szuksegem lenne.


karacsonykor ott volt az amazonos pulcsi mert o ugy gondolta csak tetszenni fog...

ezt evekig jatszottuk

2023. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
95%
Én egy olyan plüss kutyás gyerek hátizsákot kaptam, amire minden 8 éves vágyott akkoriban, a gond csak annyi, hogy én akkor már 14 voltam.
2023. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
90%
Bár nem vicces, de nem is szokványos ajándék. Egy boxgyűrű. Ha esténként sétálok mindig a zsebemben van. 😅
2023. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:
82%

Pár éve összeszedtem a házban lévő plüssöket. A szépeket kimostam, és megkértem apámat, hogy ajándékozza őket oda a szomszédjukban lévő gyermekotthonnak.

Az egy dolog, hogy apám (80) kiválogatta a neki tetszőket, és körberakta a délutáni szunyókálásra használt kanapéját plüsskutyákkal és fülesmackóval. 😂😂😂

Na de megszületett az első unokám - neki ugye a dédunoka -, és apám az egyik általa kiválasztott plüsskutyust gondolta megfelelőnek ajándékba adni a dédunokának az első látogatáskor.

Ami kutya eztán nem az ő ágyában hevert, hanem egy újszülöttében 🤣🤣🤣

2023. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
95%
A szüleim 41 éve házasok, anyám soha életében nem ivott alkoholt, apám alkoholista. 2 éve karácsonykor Anyu vodkás poharakat kapott ajándékba apámtól.
2023. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!