Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb ajándék,...

Mi volt a leggázabb ajándék, amit egyik rokon a másiknak adott a családodban és miért volt ez gáz?

Figyelt kérdés

Egy ma olvasott kérdés inspirált. Ott írta valaki, hogy a nagyszülők a másfél éves gyereknek számológépet adtak ajándékba, és mutogatták neki, hogy "Látod, 120+30=150".

Erre egy másik válaszoló beírta, hogy az ő anyja neki és a férjének (mindketten harmincasok) ugrókötelet ajándékozott, mert azt gondolta, kint fognak ugrókötelezni.

Na, ilyen WTF ajándékokra gondolok. Nálatok is volt?


2023. ápr. 18. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:

#40

Késkészletet én is kaptam anyóstól. Ez valami szimbolizmus? XD

2023. ápr. 21. 08:28
 42/73 anonim ***** válasza:
100%
#41, célzás, hogy mit tenne veled, ha lepattanna róla a vékonyka civilizációs máz. Húsvágó bárd is volt közte? 🤗 🤗
2023. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:

#42

Az nem, csak kések. :D De jó sok. El sem férnek a kis lakásban, pici konyhában, szerintem tavaly karácsony óta bontatlanul állnak a dobozban a pincében.

Mellesleg egy rakat késünk volt addig is, nem tudom, miért gondolta, hogy szükségünk van még egy teljes szettre.

Mondjuk ő hentesként dolgozik, igazság szerint máshoz sem ért, csak a késekhez. Lehet, ezért adta, gondolta, ez mindig jól jön.

Mindenesetre nem használjuk, felesleges pénzkidobás volt részéről.

2023. ápr. 21. 09:13
 44/73 Metionin ***** válasza:
100%
Várjatok, egyik évben én is késkészletet kaptam anyóstól és az ő anyjától is :D még nem gondoltam bele a szimbolikába...
2023. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
97%

Anyósok szeretnek konyhai eszközöket adogatni, ha kell ha nem. Nálunk nem kés hanem valami sütőforma szokott lenni. De nem tortaforma amit használok is, hanem ropogós kosarkasütő, meg fánksütő tepsi, stb ami nálunk foglalja a helyet csak. Ő a saját konyháját telepakolja, innen eredhet, mindenre de tényleg mindenre külön kis eszköze, pucolója, kése, magozója, tálkája stb van.

Egyszer adni akart olyan bögrét amit ilyen turkálószwrűben vett, valami gyógyszer promóciós cucc volt rajta, grafikonokkkal. Hát nagyon szép, azóta is nála áll, nem hoztam el.

2023. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is volt egyszer egy jó ajándékom az ex anyjától. Épp összeköltöztünk a fiával. Látogatóba voltunk,azt mondja ad két serpenyőt, neki évek óta áll egy dobozban. Mondom rendben, köszi. Valahogy ott felejtettük. Egy hét múlva jöttek hozzánk vendégségbe, hozta az egyiket becsomagolva a névnapomra.
2023. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
93%

Az anyósom raktáros volt. Karácsonyra egy csomag grafit ceruzát és tűzőgépet kaptam tőle.

Ezt nemigen lehet alulmúlni.

2023. máj. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
95%

CD-ket, mondván, úgyis sokat hallgatok zenét... :)

Igen, telefonról Airpods-on keresztül, vagy a kocsiban, a telefont az autó rendszerére csatlakoztatva. Spotify, Apple Music idejében miért akarna bárki cd-t hallgatni?


XS-XXS a méretem, erre karácsonyra nagynénéméktől L-es pizsamát kaptam. A lánya XL, gondolom, ő kapta, csak épp nem ment rá, és gondolták, akkor majd nekem lehet adni.


Szabadulós szoba ajándékutalványt, Szegedre. Budapesten élek, élünk, akiktől kaptam, ők szegediek. Gyanítom, itt is az volt, hogy ők kapták, csak nem kellett, így nekem továbbajándékozták.

2023. máj. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
81%

En egy angol karacsonyt irok le, ez a csaladom. A nyolcvanas anyosom atadta a boritekot a nyolcvanas noverenek. Negyven fontos Marks and Spencer utalvany volt benne. Aztan a novere boritekat bontja ki, amiben negyven fontos Marks and Spencer utalvany.

De szerintem nem gaz. Mar mindenkinek van mindene, sosem talalnak el ugyse.

2023. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tízéves voltam, amikor anyám a Diótörő balettre vitt a születésnapomon. Egy tízévest...
2023. máj. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!