Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a leggázabb ajándék,...

Mi volt a leggázabb ajándék, amit egyik rokon a másiknak adott a családodban és miért volt ez gáz?

Figyelt kérdés

Egy ma olvasott kérdés inspirált. Ott írta valaki, hogy a nagyszülők a másfél éves gyereknek számológépet adtak ajándékba, és mutogatták neki, hogy "Látod, 120+30=150".

Erre egy másik válaszoló beírta, hogy az ő anyja neki és a férjének (mindketten harmincasok) ugrókötelet ajándékozott, mert azt gondolta, kint fognak ugrókötelezni.

Na, ilyen WTF ajándékokra gondolok. Nálatok is volt?


2023. ápr. 18. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/73 hisztynka ***** válasza:
96%

Egy hete kaptam anyósoméktól 2kg. szaloncukrot.

Augusztus van...

2023. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/73 anonim ***** válasza:
100%
Az "Elengedés művészete" és a "Gyorstalpaló szakítás után" c. könyveket kapta a férjem, az anyjától. Ez tavaly karácsonykor volt, 2 éve vagyunk házasok. Jól sejtitek, ki nem állhat engem az anyós, és ilyen kedvesen szokta közölni.
2023. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/73 anonim ***** válasza:
93%
A kisfiamnak a nővérem a keresztanyja. A gyerek egyik szülinapja előtt hívtam a nővéremet, hogy jöjjön el hozzánk, tartunk egy kisebb ünnepséget. Tudtam, hogy akkoriban sok munkája volt, hozzánk is rohanva esett be az ajtón a szülinapi ünnepségre. Mikor kibontottuk az ajándékát, a játék mellett volt egy könyv, világtalan világosság volt a címe. Ahogy belelapoztunk, kiderült, hogy nem látó pici gyerekeknek íródott. Mikor a nővérem észre vette, majd elsüllyedt szégyenében, nyilván csak berohant az első könyvesboltba, és lekapta az első könyvet a polcról ami a kezébe akadt...
2023. aug. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!