Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó házasság titka?

A jó házasság titka?

Figyelt kérdés
Aki már tapasztalt és sokat megélt biztossan tudja ??
2009. jan. 17. 00:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/137 anonim ***** válasza:
92%

Azért ne haragudj, de az ilyesmi úgyis kiderül, és egy életre boldogtalanná teszed a megcsalással a másikat. Aztán dönthet szegény, hogy melletted marad, vagy elválik - mindkettő borzalom!!

Szóval: alapvetően a hűség és a bizalom a legfontosabb szerintem.

Valahol hallottam vagy olvastam, hogy olyan emberrel házasodj, akivel jó beszélgetni, mert öregkorotokra csak ez marad majd :-)) Szerintem ez olyan szép :-))

2009. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/137 anonim ***** válasza:
96%
bizalom, rengeteg türelem, hűség, tisztelet és nagybetűs SZERETET.. :)
2009. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/137 anonim ***** válasza:
88%
kommunikáció, bizalom
2009. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/137 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen ugyanaz, mint a jó emberi kapcsolatoké általában, bármily meglepő is ez esetleg. Oda kell figyelni egymásra, megértéssel és türelemmel lenni, mindig mindent megbeszélni, kompromisszumkésznek lenni. A házasság is csak egy hivatalosított barátság, és a barátságoknak is ez az alapja. És minél több a közös érdeklődési körük a feleknek és minél inkább érdeklődnek egymás dolgai iránt, annál jobb.
2009. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/137 anonim ***** válasza:
16%
Sziasztok.Én férfi vagyok.A jó házasság titka szeritem is az ,hogy idönként fére megyek az asszony mag megbocsált ezért van!Igaz márt régóta vagyunk együtt!Kell a változatosság ,üj nö idünként du@gásra, ez igy igaz egy férfinek!
2009. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/137 anonim ***** válasza:
84%
Igen a férfi félre léphet a nő meg csak tűrjön!Hát azok akik ezt írták azokat a párjuk minden útféli férfival csalják meg!És remélem hogy ezek a férfiak a jó kis változatossággal,felváltva kapnak jó kis trippert,kankót mert az ugyebár együtt frankó!Ha az én párom ezt csinálná tuti hogy kib...sznám!
2009. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/137 anonim ***** válasza:
88%

A jó házasság titka?


8 év tapasztalata után 25 évesen:

1.Ha nincs SZERELEM(nem hiába nagy betűvel írtam),nincs jó házasság sem.Mi imádjuk egymást a 40 éves férjemmel a mai napig,és ezt nem győzzük kihangsúlyozni.

2.Kompromisszum késznek,és behódolónak kell lenni időnként a másik felé,de a véleményünket őszintén meg kell mondani a másiknak,természetesen finoman,még ha fáj is picit.(utána körbepuszilni)

3.Soha ne feküdj le a másikkal aludni úgy, hogy haragban vagytok,a problémákat meg kell tudni beszélni.

4.Lefekvéskor,ha éjszaka nem is,de mindig bújjatok egymáshoz,simogassátok egymást,még akkor is,ha csak 2 percig tart,mert így mindkét fél érzi és tudja,hogy számíthat másnap is a másikra.

5.SOHA ne aludjatok önszántatokból külön ágyban,jóban-rosszban,tartja a mondás,ha zavar a horkolása,vagy a szájszaga,vegyél füldugót,vagy kérd meg,hogy mosson fogat lefekvés előtt jó alaposan,mert az erős szájszag csak így alakul ki.

6.Igen:A SZEX.Egy jó házasságban nincsenek tabu-témák.Kérdezd meg,mit szeret a párod,mondd el őszintén,hogy Téged mi vonz,és valósítsátok meg közösen.Ennél jobb nincs...:);)Ha már gyerekek vannak,akkor szervezzetek meg havi egy külön hétvégét,mikor a babák a mamánál vagy a kerinél vannak,és csak a tiétek az egész ház,azért,hogy együtt legyetek,nem kell feltétlen elutazni.Ilyenkor főzzetek együtt,vagy menjetek étterembe,ha megtehetitek,este mozizzatok,vagy menjetek táncolni,szórakozni,és szeretkezzetek felszabadultan,akkor amikor és ahol jól esik.

7.Ami viszont nem fér bele sztem:Ha egy házaspár annyira nem tiszteli a másikat,hogy együtt menjen szórakozni vele,hanem a nő megy a csajokkal,a férfi megy a pasikkal,az nem jó házasság.Ez a mai világ korcsosulása,ebből egyenes út ágazik a megcsaláshoz,és a rossz házassághoz,vagy a váláshoz.


P.S:A férjemmel 8 éve élünk együtt,4 éve házasokként.Neki 3 gyermeke van az előző házasságából,amit 10 év után hagyott ott,de folyamatosan csalta az ex-nejét(egy "Casanova" volt),mert nem kapta meg a szeretetet és a törődést a kapcsolatukban,az a gyerekeknél kimerült.

Én bebizonyítottam neki azt,hogy igenis,lehet egy nő annyira kívánatos és szexis anyaként(imádom 3 fiukat,és többet neveljük mi őket,mint a saját anyjuk),hogy ne kelljen félred.gni,mert megkapja mindennap(8 év után is) az ő általa kért dolgokat az ágyban,meleg,szerető otthonnal várom haza mindennap,hozzábújok minden este,elmondom neki,mennyire szeretem,kicsit körbesimogatom,és dorombol,mint egy kiscica,és tudom,hogy még egyszer sem csalt meg,mert 1.Annyira "kifárasztom" minden nap,hogy ereje nincsen más felé kacsintgatni,2.Saját bevallása szerint mindent,amiről valaha is álmodott az ágyban és a házasságban megkap,akkor minek félrelépni?!

Ja és még egy fontos dolog:Ma reggel is,mint minden reggel csókkal ébresztettem(nem KV-val,vagy reggelivel),és a fülébe suttogtam,milyen fantasztikus volt az előző éjjel...Ez melyik IGAZI férfinak ne lenne visszatartó erő és potencia-növelő?

Veszekedni pedig kell egy kapcsolatban,mert ott ahol néha napján nem mondják meg egymásnak hangosabban a magukét,ott túl egysíkúvá válik a házasság.MI is szoktunk,de annál édesebb a kibékülés...;)

Melody

2009. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/137 anonim ***** válasza:
95%

ez egy ilyen kis VERS forma :


HOZZÁVALÓK : 20 dkg SZERETET

40 dkg HŰSÉG

1/2 kg MEGBOCSÁTÁS

4 l BIZALOM

1 hordó NEVETÉS



A SZERETETET ÉS A HŰSÉGET KEVERJÜK SIMÁRA A BIZALOMMAL , ADJUK HOZZÁ A GYENGÉDSÉGET , A JÓSÁGOT ÉS A MEGÉRTÉST . IZESITJÜK BARÁTSÁGGAL , REMÉNNYEL . LOCSOLJUK MEG ALAPOSAN NEVETÉSSEL . ENGEDJÜK HAD SÜSSE ÁT A NAP . CSOMAGOLJUK BE RENDSZERESEN SOK – SOK ÖLELÉSBE . ÉS EZT SZOLGÁLJUK FEL NAPONTA BŐSÉGES ADAGOKBAN !!!



remélem tetszik :DDD

2009. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/137 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem 1 dolog, az őszinte tiszta szeretet, ha ez az egy hiányzik, minden más nem ér semmit, de ha ez az egy megvan, bármi történhet, jó lesz a vége.
2009. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/137 anonim ***** válasza:
59%
A jó házasság titka, hogy az asszony vak, a férfi süket legyen :)))
2009. jan. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!