Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A jó házasság titka?

A jó házasság titka?

Figyelt kérdés
Aki már tapasztalt és sokat megélt biztossan tudja ??
2009. jan. 17. 00:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/137 anonim ***** válasza:
91%

Kedves "Uram"!

Off,de nagyon.


1.Nem vagyok a "babyje".

2.Csalódni fogok?Mi köze Önnek hozzá?A kérdező kérdésére válaszoljon,ne pedig másokat fikázzon.

3.Szégyellje magát,hogy ilyen mocskos módon áll hozzá az emberiséghez,és ezt kikérem azon férfiak nevében is,akik a férjemhez hasonlóan szeretik és tisztelik a párjukat,mert igenis van szerelem,IGAZI szerelem.

4.Őszintén szánom az Ön fajtáját,aki az egójától bűzlik,mint a partra vetett döglött hal,mert az hiszi,hogy Ő a teremtés koronázatlan királya,és minden nő az ő kegyeit lesi,és bátran félrek.rhat,akkor sem lesz baja.

Rosszat kívánni elvből nem szoktam,de ha az IQ-ja eléri az 50-et,akkor talán kitalálja miket kívánhatnék,ha akarnék.

P.S:Szálljon magába,és javaslom,hogy gondolkozzon el az életén,mert az ilyen kis szánalmas alakok szokták Pesten az aluljárókba kéregetőként végezni 40 évesen,mert nem kellenek már senkinek.Valamint Tisztelettel Kérem,hogy a tisztán segítő szándékkal írókat kímélje meg a személyeskedő és bunkó magatartásától,vagy pedig írjon értelmes válaszokat.

Köszönöm:Melody

2009. jan. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/137 anonim ***** válasza:
25%
Azt hiszed téged nem fog megcsalni!Nagyon tévedsz!
2009. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/137 anonim ***** válasza:
89%

Melody teljesen igazad van, nem kell az ilyenekkel foglakozni, szánalmas, én 40 éves nö vagyok boldog családban élek, és bizom a férjemben, jol el vagyunk, tehát ilyenekre én nem is reagálnék !!!

Válaszom a kérdezönek: nagyfoku szeretet / nem szerelem mert az már régen elmult / tisztelet a másik iránt, mint magára mint a munkájára nézve , megértés, veszekedéseknél kicsit hagyni a másikat hagy legyen neki igaza / ez nem mindig van igy :D / kell egy kis szorakozás még 40 évesen is kettesbe, nem elhanyogolni a másikat, mert abbol semmi jo nem sül ki, mi gyerekek mellett is megtaláljuk hogy legyünk kettesbe, muszáj, mert ha ez nincs akkor....

KB ennyi most ami eszembe jut, tehát férfiak akik csalják asszonyukat, vagy nök akik forditva detto, azok nem élnek norm. családi életet. Már bocs vagy nagyon fiatalok vagytok nem tudjátok felfogni, vagy bunkok már bocsi, ennyi a hozzáfüzni valóm, Melody ne foglalkozz az ilyen emberekkel, bár lehet én is vissza irtam volna 2 mondatot. Na mind 1. Lehet lepontozni. Köszi .

2009. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/137 anonim ***** válasza:
24%
Csak az olyan nöket mint a melody meg az utolsó iro is nagyon magabiztosak vagytok ám!Hát csak higyetek mindent el a féjecskéteknek!Aki vak az vak!nem csodálom az ilyenek még az se veszik észre ,hogy mikor megy fére a kedvesük!Mert olyan magabiztosak öket soha senki nem fogja megcsalni!Hát legyetek vakok ha igy jobb!
2009. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/137 anonim ***** válasza:
86%
Azoknak a válaszolóknak a kérdésem titeket megcsal az asszonyotok????????????Ha azt mondjátok hogy nem akkor nagyon vakok vagytok!!!!!!!!!!!!Ha nektek kell a változatosság akkor nekik is!de nem kéne minden kapcsolatból kiindulni mint amilyen a tietek!Én férfi vagyok és soha nem csaltam meg a páromat mert szerelmes vagyok belé és mindent megkapok tőle!!!!!!!!!!!Ennyi!
2009. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/137 anonim ***** válasza:
79%
Elotted levö vok, nem irom le az életemet mert hosszu lenne, igen is kell a magabiztosság különben szart sem ér az élet, te meg ne nösülj meg sosem mert nem fog sokáig tartani, azt irtam nem reagálok ilyen válaszokra hát mégis, a te életed biztos jobb mert félremész, egész életedet leéled bizonytalanságban, meg lelkiismeretfurdalásban, de van egy kérdésem az ilyen válaszolókhoz, : mért nösülnek addig meg mig nem élik ki magukat mire jo az akkor nem értem , lehet tudatlan vagyok / bár váltam már én is más okbol / ami nem ide tartozik , van tapasztalatom 40 évemmel. csak ennyi bocs ez off volt.
2009. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/137 anonim ***** válasza:
25%
Minden pasi szeret fére dugni!Csak vannak akik letagadják!Igen a legtöbben hazudnak nyilván mert mi lesz ha az asszony megtudja!
2009. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/137 anonim ***** válasza:
30%
15:49!Téged megcsal a párod???????
2009. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/137 anonim ***** válasza:
23%
De tudom ez fáj meg nagyon rossz de sajnos akárki akármit mond nincs olyan férfi aki nem lépne fére!Csak sokan letagadják,de én megértem öket.Meg azokat a magabiztos nöket akik hiszik ,hogy férjük nem lép fére!Ja és nem akarok senkit megbántani de higyétek márt el HÜSÉGES FÉRFI NEM LÉTEZIK CSAK A MESÉBEN!Én
2009. jan. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/137 anonim ***** válasza:
26%
15:54esnek!!!!Megcsal a párod???????????
2009. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!