Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok ahhoz, ha a 15 éves lányod együtt akarna aludni a barátjával, aki 19 éves?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy régóta ismeritek a fiút ti is. (3-4 éve)

Kb 5 hónapja jár a lányod a fiúval, és régebben is jártak már 1 évet.


Megengednéd?


2011. jan. 10. 20:05
 11/99 anonim ***** válasza:
53%

A nagy francot. 15 éves az még gyerek, ne röhögtessetek már, hogy egy gyereknek megengedem, hogy egy fiatal férfival aludjon... biztos alvás lenne belőle, ja persze...

régebben jártak egy évet, most meg 5 hónapot? Akkor volt egy szakítás is?

Na mindegy, lényegtelen. A válaszom határozottan nem. Azért gratulálok... 15 éves gyereknek megengedni, hogy a pasijánál aludjon... azért ennyi legyen benned, hogy ezt nem engeded meg! Még legalább 1,5-2 évig semmiképpen! Ez nem normális! Inkább ülj le vele beszélgetni arról, hogy mi lesz azokkal, akik 15 évesen már ilyet csinálnak...

2011. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 A kérdező kommentje:

Kíváncsi voltam ti mit szólnátok hozzá.

Az én szüleim egy szó nélkül megengedték.

És igen, szoktunk szexelni - és akkor mi van? Szüleim is tudják, és 1 rossz szót nem szóltak érte.

Legalább látom, hogy tök jófej szüleim vannak :D (bár nem csak emiatt)

2011. jan. 10. 20:14
 13/99 A kérdező kommentje:

Miért mi lesz velük?

Tök normális vagyok, sose ittam még alkoholt, nem cigizek, egész jól tanulok.. Tök normális vagyok szerintem :)

Ja, és már elég rég megtörtént, még 1. járásunknál. És igen, akkor tudták meg, nem évekkel később - mint ahogy a te gyerekeitek fogják tenni :D

2011. jan. 10. 20:16
 14/99 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, hogy miért ilyen felháborító ez az egész dolog.Akkor kérdezném, ti láttatok már mai 15 évest? Nem biztos hogy annyira gyerekek már...Mellesleg a szex nem bűn, ha az ember lánya tud mindent róla(védekezés, betegségek,stb)Ha tiltja, annál rosszabb.
2011. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
40%
Na bakker, én meg azt hittem, anyádnak írok... szóval te vagy a 15 éves... akkor mindegy... minek kérsz engedélyt, ha úgyis lesz*rod, mit mondanak mások? Az életedhez meg gratulálok, eddig remekül alakul. Mikor szeretnétek az első babát? 16 vagy 17 évesen? De majd ha betölti a te majdani gyereked a 12-őt, azonnal engedd el pasizni, hogy mire 13 lesz, ne legyen szűz, és akkor követheti a te kedves példádat. Istenem, ez hihetetlen... szexelő gyerekek...eldobom az agyam. Jövőre már divat lesz az oviszex?
2011. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
49%
Kívánom, hogy a szex- már amire valójában van- eredménnyel járjon :)
2011. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
94%

Azért azt még megkérdezném, hogy miért szakítottatok anno? Mert ha annyira dúl a láv, akkor is mégiscsak történt valami, amiért szétmentetek.

Nem gonoszkodásból mondom, csak gondolkodj el rajta...

2011. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:
78%

15,5 éves a lányom, a barátja 18, kerek-perec megmondta neki hogy ne várja még 1 évig hogy lefeküdjön vele.még a barátjával beszélgettem aki megjegyezte hogy milyen kemény csajom van :-)

1 héten kb 5x alszanak együtt,amíg jól tanul a lányom addig mehet a dolog,én nem vagyok semmi jónak az elrontója.Bízom benne,és nem is csinált olyat amivel elvesztette volna ezt a bizalmamat.

42.N

2011. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
42%
És te láttál már 15 évest, idióta? Attól hogy magassarkúban járnak, sminkelnek és úgy néznek ki, mint a 20 éves kiélt luvnyák, attól még 15 évesek, és attól még gyerekek... majd ha neked lesz gyereked, akkor tudni fogod, mit jelent az, hogy 15 éves...
2011. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 A kérdező kommentje:

Attól, hogy 15 vagyok, még nem hülye.

Attól, hogy szexelek, már miért lenne gyerekem?:)))

Jó volt feltenni ezt a kérdést, feldobta az unalmas hétköznapi estémet :D

2011. jan. 10. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!