Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok ahhoz, ha a 15 éves lányod együtt akarna aludni a barátjával, aki 19 éves?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy régóta ismeritek a fiút ti is. (3-4 éve)

Kb 5 hónapja jár a lányod a fiúval, és régebben is jártak már 1 évet.


Megengednéd?


2011. jan. 10. 20:05
 31/99 anonim ***** válasza:
60%

Nem kevés ismerős esete alapján mondom, hogy a meg nem engedés vezeti leginkább a tizenéveseket az egy éjszakás kalandok felé. Ugyanis ide-oda elengedés, másiknál alvás tiltása esetében ez a legkézenfekvőbb. Tudjátok hány vaskalapos szülő gyereke züllött le igen mélyre? Ennek a tudatában neveljétek a gyerekeiteket.


F/24

2011. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy a válaszokat :)
2011. jan. 10. 20:41
 33/99 anonim válasza:
66%
Én úgy gondolom egy 14-15 éves gyereknek még nem kellene pasizni,így csak előrehozza a felnőtté válást,teljesen feleslegesen.Mindennek megvan a maga ideje.
2011. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
28%
Ja és aki szerint egy 15 éves éretlen a szexre, annak üzenem, hogy a szexnél csakis biológiai érettség van. Egyedül a felelősség tudat az ami még ezen kívül számít, az meg minden másra igaz egy kapcsolatban, nem csak a szexre, az meg nem életkor függő, valakinél sosem alakul ki.
2011. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Inkább úgy történjen meg köztük, hogy tudod, hogy hol vannak, ágyban, otthon, családban, mint egy diszkó WC-jében vagy egy haver kocsijában.


24/L

2011. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
50%

Hát én azt mondom, hogy megengedném.

Ha mindent tilt akkor tönkre lesz téve az élete.

Barátnőmnek olyan az anyja, hogy nem engedi sehova a lányát pedig már 17 éves. Nem mehet bulizni, nem aludhat ott máshol, csak otthon lehet vagy suliban különben kitör a balhé. Annyit ért el ezzel az anya, hogy a lányának 1 barátnője van, nem tud új embereket megismerni. Ha esetleg megismerne egy pasit az meg úgyis otthagyná pár héten belül ha látná, hogy ilyen szigorú az anyja.

2011. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
56%
Felesleges tiltani, mert úgyis lefekszik vele ha akar. Ezt csak egy hülye szülő nem fogja fel.
2011. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
70%

Én megengedném, mert a lányomnak biztos jól esne, h bízok benne, nekem is jól esett, mikor a szüleim megengedték 15 évesen (bár a srác aludt nálunk). A sex részéről meg annyit, h nem kell ottaludni, h megtörténjen, ha akarnak, úgyis találnak helyet, időt rá. De ha már van rá lehetőség, akkor inkább otthon a 4 fal között, mint buszmegállóban, kocsma mögött, bokorban, sportpályán, buliban, wc-ben(ezek elég népszerűek sajnos). Egyébként meg ha ismerik a szülők a srácot ilyen rég óta, és eddig engedték, h együtt legyenek, akkor nem tudom mit kell azon parázni, h együtt alszanak.Nem minden lány teszi szét a lábát első alkalommal, és ha ennyire nem bíznak a lányukban, akkor ott már rég elromlott valami, és nem az a lényeg, h milyen idős. 2 év múlva se fognak jobban bízni benne, mint most.

Le kell ülni, meg kell beszélni mindkettővel, esetleg a srác szüleivel is, ha már lefeküdtek, akkor a lánnyal anyuci elmegy nőgyógyászhoz, h megbeszéljék a fogamzásgátlás lehetőségeit, és mindenki megnyugodhat.

20/l

2011. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim ***** válasza:
47%
Nos, ha az én lányom lennél kérdező, min. 18 éves korodig nem aludnál pasival, az fix. Egyébként, ha valaki olyan hűde felnőtt az együttalváshoz, nyilván ahhoz is elég felnőtt, hogy eltartsa magát és saját lakása/albérlete legyen...
2011. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon utálom, ha ilyen korban ekkora a korkülönbség, és a saját lányom tuti nem engedném el. Inkább a srác aludjon a lánynál. Hidd el, a srác ilyen korban nem csak a kezét akarja fogni...
2011. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!