Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok ahhoz, ha a 15 éves lányod együtt akarna aludni a barátjával, aki 19 éves?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy régóta ismeritek a fiút ti is. (3-4 éve)

Kb 5 hónapja jár a lányod a fiúval, és régebben is jártak már 1 évet.


Megengednéd?


2011. jan. 10. 20:05
 61/99 anonim ***** válasza:
59%

Igen megengedném, nekem is megengedték.

Védekezésről ne feledkezz meg.


Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de egyre azért figyelmes lettem:

"ma már ez a normális, 15 évesen d*gni, meg úgy csinálni, mintha felnőttek lennének...menjetek nyugodtan kefélni, éljen a gyerekszex"


Nagyanyám 16 éves férjhez ment másfél évre rá gyereket szült, dédanyám és ükanyám szintén, utóbbi 17 évesen özvegy lett (az első férje meghalt az 1. vh-ban).

Csak, hogy folytassam a sort, Erzsébet királyné 16 volt házasságkötéskőr, Ferenc József 24.

Szabó Magda dédanyja Rickl Mária 16 évesen férjhez ment a 30 éves Jablonczay Kálmánhoz (Régimódi történet).

Még tovább sorolhatnám a példákat, hogy ez nem egy rendkívüli dolog, a világ mit sem változott, csak az erkölcsök annyiban, hogy akkoriban csak házasságban lehetett szó szexről (akár szerelemből akár nem), teljesen normális és természetes érzés ilyenkor szexre vágyni és megtenni a szerelmeddel, ez nem gyerekszex.

23N

2011. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
42%
Én azt mondanám, hogy ha ennyi ideje együtt vannak, akkor inkább a tudtommal történjen, ágyban, párnák közt, mint anélkül. Persze, védekezni mindenképpen!! Korainak tartom még a dolgot, de azt semmiképpen nem tartom értelmes dolognak, hogy beikszelem a naptárat 2017-re, hogy "na lyányom, onnantól dughatsz, akivel akarsz" A gyerekem nem kutya, hogy megkössem.
2011. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:
67%
A törvény is 14 éves kor felett engedi a szexet és pedig azért, mert 14 év fölött már el tudja dönteni az ember, hogy készen áll arra, hogy lefeküdjön a barátjával vagy nem. Ennyi idősen már gondolhatnak a védekezésre nem kis hülyék.
2011. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
46%
21. 33-nak igaza van.
2011. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
32%

Hát, utolsó, pont az ilyen szülőktől szoktam megkérdezni, hogy tartasz talán gyertyát a gyermeked és a pasija fölött, hogy tudjad, ha együtt töltik az éjszakát csak pont szex ne legyen.

Egyébként genetika is az egész, sok esetben a vér nem válik vízzé, ha agyonvered vagy fenemód erkölcsösen neveled, akkor sem.



Ha genetika,akkor nyugodt vagyok.Egyébként meg nem tartok gyertyát,mert megbízom a gyermekemben.

2011. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:
61%

Igen!

Csak kellőképpen tudatosítanám a védekezés fontosságát.

2011. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
65%

23N vagyok

Amúgy nem csak éjjel együtt aludva lehet szexelni.

Én többször aludtam úgy ott a barátomnál, hogy nem volt szex, és a szüzességemet sem ott alváskor vesztettem el.

2011. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
2011. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
47%

18L-nek a fiatal korban házasodás, szexelés stb. nem a korai halálozás miatt jött létre, akkor sem éltek feltétlenül kevesebbet... nagyanyám, dédanyám, ükanyám 80 felett haltak meg, Erzsébet királyné élt volna még ha nem szúrják le 61 évesen, Szabó Magda dédnagymamája is közel 80 évesen halt meg.

23N

2011. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 anonim ***** válasza:
11%

21:33 ez elég bugyuta indok.

Ennyi erővel ne védekezzünk a betegségek ellen, mint pl. influenza, mert régen mindenki meghalt a járványokban, az a természetes, nem a gyógyszerek.


Másrészt az érettség és a felelősségtudat nem korfüggő. Van olyan 15 éves, aki szexelhet, mert normális érett személy, van, akit még 25 éves korában is tiltanék, mert teljesen ütődött.


Nem értem, kérdező, hogy miért tetted fel a kérdést, ha neked megengedték a szüleid.

2011. jan. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!