Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok ahhoz, ha a 15 éves lányod együtt akarna aludni a barátjával, aki 19 éves?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy régóta ismeritek a fiút ti is. (3-4 éve)

Kb 5 hónapja jár a lányod a fiúval, és régebben is jártak már 1 évet.


Megengednéd?


2011. jan. 10. 20:05
 81/99 anonim ***** válasza:
48%
*házad
2011. jan. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/99 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval. Édesanyám is ilyen, 15 évesen nem érdekelt a szex, mert nem voltam rá szellemileg felkészülve. Pontosan így nevel Anyukám ahogy az előtte szóló leírta és láss csodát 21 vagyok és most lett az első KOMOLY kapcsolatom. 17 évesen vesztettem el a szűzesésem. Tehát értem, hogy miről beszél az előttem szóló...Csak ismételni tudom magam. IGAZA VAN
2011. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:
45%
Megengedném, ilyen idős korban nem látok kivetnivalót ebben. Mármint abban, hogy olykor együtt alszanak, nem abban, hogy állandóan, minden éjjel. De mondjuk hetente egyszer kétszer alhatnának együtt, ha nem zavarnak senkit ott, ahol vannak. Én nem tudom, hogy engem mennyire zavarna, bár szerintem nem nagyon. Vagy ha a fiúnál alszanak, akkor is úgy engedném meg, ha a fiú szüleit ez tényleg nem zavarja.
2011. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 anonim ***** válasza:
50%
Ja, és VAN gyerekem, még mielőtt valaki engem is elkezdene oltogatni, hogy majd akkor okoskodjak, ha már szülő leszek. Az vagyok.
2011. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 anonim ***** válasza:
78%

07:39


Jaj istenem, már megint te??? Már más témakörben is ugyanilyen vehemensen osztogattad az észt oldalakon keresztül a "pszichológiát tanulok" mondatodat mások orra alá dörgölve. Már akkor is el lett mondva hogy tanulni is kell ám azt a pszichológiát, kevés ha csak tanítják...

Az is el lett mondva hogy 10-20 éves a szakmában végzett szakemberek nem értenek egyet a te gondolatmenetedel, illetve nem olyan biztosak a dolgukban, mint te...

Thomas Gordon módszerét (aminek a címe egyébként "a szülői EREDMÉNYESSÉG tanulása"...el is kéne ám olvasni, meg legalább a címét megjegyezni, ha már véleményt írkálunk róla!) meg azért írtam, mert a saját szememmel láttam hogy működik.

De jó,jó, tudod mit? Leszek én a helikopter:) Okos enged szamár szenved. Majd te úgy neveled a gyereked ahogy akarod, és én is úgy, ahogy én akarom, csak azért mertem szót emelni mert valahogy nem csípem az alpári, mocskolódó "ki ha én nem" hozzászólásokat.

Csókollak.

2011. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 anonim ***** válasza:
32%

23/L!

Igen, valóban alpári stílusban írtam. Ettől még nem vagyok paraszt, természetesen meg tudom válogatni a szavaimat ha akarom, de itt most nem akartam. ;) Mert egyszerűen felháborít a többség hozzáállása a témához, és az, ahová ez a mai világ jut csak azért, mert a legtöbb szülő felnőttként kezeli a gyerekeit. Szerintem tök röhejes, hogy a mai 14-15 évesek tűsarkú cipőben járnak, festik a hajukat, 6 kiló festék van az arcukon, műkörmük van, dohányoznak, szexelnek, és a szülő még jó képet is vág hozzá.... A párkapcsolatnak minden életszakaszban megvan a maga varázsa, és 15 éves korban még bőven elég lenne a csókolózás és a simogatás... Az együttalvásra bőven ráérnek később, nem fognak lemaradni semmiről, úgyhogy nem értem minek sietni. Ha valaki meg nem engedi meg, akkor az már prűd, korlátolt, stb... És nekem aztán magyarázhatjátok, hogy egy 15 éves is lehet érett, mert ismerek 15 éveseket, akik néha valóban érettnek tűnnek, de igazából még gyerekek/kislányok! Az évek azok évek, és az éveknek nyoma a személyiségben, főleg ebben a korban. Egyébként meg, lehet hogy régen is szexeltek 15 évesen, de azok a lányok a férjükkel szexeltek, és 1-2 éven belül pedig gyereket is szültek... Úgyhogy ha már ezzel példálóztok, kíváncsi vagyok, a házassághoz és a szüléshez is elég érettnek tartjátok-e a 15 éves lányaitokat?

2011. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim ***** válasza:
61%

"kíváncsi vagyok, a házassághoz és a szüléshez is elég érettnek tartjátok-e a 15 éves lányaitokat?"


Miért kéne házasság meg szülés?

Ha szeretik egymást akkor akár készen állhat arra, hogy örömet okozzanak egymásnak, mert ez a szerelem és nem az, hogy évekig váratják a pasit.

2011. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:
40%

Azért arra kíváncsi leszek,hogy azok a huszonéves,nagy tapasztalattal rendelkező hölgyek,akik prűdnek és maradinak neveznek,vajon mit fognak szólni,ha majd a 12-13 éves lányuk eléjük áll,és közli ez itt a pasim,és vele alszom ha tetszik,ha nem.

Attól,hogy nektek engedték,még ezek a gyerekek sem testileg,sem lelkileg nem érettek rá.

2011. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 anonim ***** válasza:
100%

"ha majd a 12-13 éves lányuk eléjük áll,és közli ez itt a pasim,és vele alszom ha tetszik,ha nem."


Milyen 12 éves? Itt most 15-16 éves lányról volt szó. Neki már meg lehet engedni.

Fiatalabb korban én sem örülnék ha máshol aludna.


Az egyik válaszolónak meg mondom, hogy az nem feltétlen jelent rosszat, hogy 4 évvel idősebb pasival jár. Idősebb fiúban talán már több a felelősségérzet és nem akarja betenni gumi nélkül mint a 14 éves fiúcskák.

2011. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 anonim ***** válasza:
66%

Milyen 12 éves? Itt most 15-16 éves lányról volt szó.



15 éves,5 hónapja járnak,és korábban már jártak egy évet.

15-másfél év az a legszerényebb számításaim szerint 13,és ki tudja mennyi volt a szünet.

2011. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!