Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok ahhoz, ha a 15 éves lányod együtt akarna aludni a barátjával, aki 19 éves?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy régóta ismeritek a fiút ti is. (3-4 éve)

Kb 5 hónapja jár a lányod a fiúval, és régebben is jártak már 1 évet.


Megengednéd?


2011. jan. 10. 20:05
 41/99 anonim ***** válasza:
41%
Jaj, bocsássatok meg, elfelejtettem, milyen világban élünk ma... ma már ez a normális, 15 évesen d*gni, meg úgy csinálni, mintha felnőttek lennének... elfelejtettem... de már eszembe jutott... bocsi... nem szóltam semmit, menjetek nyugodtan kefélni, éljen a gyerekszex, meg magyarázzanak csak azok, akiknek nincs gyerekük, és fogalmuk sincs róla... grat grat grat... semmi gond.
2011. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 A kérdező kommentje:
Azért szerintem elég nevetséges, hogy az együttalvás egyenlő mértékű azzal, hogy valaki fenntartson egy lakást :)))
2011. jan. 10. 21:01
 43/99 anonim ***** válasza:
70%

Én 16 voltam, amikor anya megengedte, hogy a barátommal aludjak.Nem tudom mit kell ezen felháborodni, ha tényleg szeretik egymást a fiúval, akkor miért ne?!

Épp ezért van olyan sok tini sz*rba a szüleivel+ ezért drogozik az összes, mert a drága szülőknek nem mernek elmondani semmit se, és megy a titkolózás, aztán az, hogy 15évesen terhes.. stb.

Inkább beszélje meg a szüleivel, és legyen nyugodt az anyukája,apukája.Tudja hol a gyerek, és ha ismerik a fiút, és szeretik akkor tényleg jó, hogy megengedik.

2011. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 anonim ***** válasza:
72%
Egyenlő azzal hogy fenntartson egy lakást?!Akkor legyen szűz 25 éves koráig,amíg el nem végzi az egyetemet és rendes munkát nem talált.Azért ez nevetséges.Szerelmeskedni akar a barátjával,akivel már régóta együtt vannak,nem pedig gyereket szülni a szülők nyakára..
2011. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
73%

Jaj a sok erkölcscsősz. Ha szeretik egymást akkor neked miért fáj, hogy lefekszenek egymással? 15-16 évesen már annyira nem korai.

Nem a kortól függ, hogy terhes lesz-e. Láttam már olyat, hogy 22 évesen védekezés nélkül szexeltek és olyat is, hogy 15 évesen tudták a gumit használni.

Sokat jelent ám egy kapcsolatban az együtt alvás. Egyfajta jóleső bizalom a szülő részéről ha megengedi.

Én mondjuk 20 évesen feküdtem le először a barátnőmmel de fiatalon is már volt felelősségtudatom.

2011. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk az 5 éves osztálytalálkozóra pont azok a lányok lettek a legnagyobb erkölcs csőszök, akik 15 évesen a legnagyobb ribancok voltak, szidják ezerrel a mai tizenéveseket...
2011. jan. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
59%
Ja és megnyugodhattok, 200 éve a 15 éves lányok közül még annyi se volt szűz, mint manapság. Csak hát gondolom fingotok nincs az egészről, mert utánaolvasni ilyeneknek az luxus.
2011. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Egy 15 éves lány még kislány. Sétáljanak, csókolózzanak, menjenek cukrászdába. Bőven ráérnek egy-két év múlva.

22N

2011. jan. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
34%

ma 21:10


Igen 200 éve kevesebb volt a tini szűz, de akkor kb a harmada volt az átlag életkor. :D


Egyébként valaki kédezte hogy miért szakitottál a barátodal? Miért nem válaszolsz kérdező? :D

Egyébként a barátod miért ilyen fiatal lányokra vadászik, a saját korosztályába nincs esélye? :D

18/L

2011. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
47%
igen
2011. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!