Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok ahhoz, ha a 15 éves lányod együtt akarna aludni a barátjával, aki 19 éves?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy régóta ismeritek a fiút ti is. (3-4 éve)

Kb 5 hónapja jár a lányod a fiúval, és régebben is jártak már 1 évet.


Megengednéd?


2011. jan. 10. 20:05
 21/99 anonim ***** válasza:
32%
Attól hogy leírtam a véleményemet, még nem vagyok idióta. Csak haladok a korral.:)
2011. jan. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 A kérdező kommentje:

Nem járok magassarkúban, nem sminkelek.. :D Sőt, képzeld, buliban még életemben 1x sem voltam.


És szeirntme sem 20:19-es válaszoló az idióta, hanem aki a másikat idiótázza le, ráadásul ilyen primitíven fejti ki a véleményét...


Amúgy azért szakítottunk, mert nyáron külföldre utaztam, majdnem 3 hónapig voltam ott, nem gondoltam volna, hogy még utána is velem akar lenni, és megvár.

2011. jan. 10. 20:22
 23/99 anonim ***** válasza:
48%
Tizenötéves nagyon kicsi még!!! Én nem engedném. Zöld dió. Zöldalma! Hová ez a nagy sietség? Olyan, mint mikor előre odaadják a karácsonyi ajándékot, és aztán az egész már nem is olyan érdekes. Sokkal izgalmasabb kivárni az idejét!
2011. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
61%

"20éves kiélt luvnyák" - te 20 évesen ilyen voltál?

Amúgy meg... bár én voltam az, aki kérdezte, hogy miért is szakítottatok, én megengedném.

Anyukám 15 volt, amikor apu 30 - ekkor ismerkedtek meg. Anyu szülei persze tiltották, ezt nem is csodálom, ez tényleg nagy korkülönbség. És még most is együtt vannak, több mint 25 év után! Ki tudja, mi alakul ki, a sorsot nem lehet kifürkészni, a szerelmet meg pláne nem.

Remélem, nálatok is minden jól alakul :)

2011. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
89%
nem kötözködni akarok kérdező!! de leírnád h mit jelent számodra a szex 15 évesen? mi az értelme mit érzel stb és csak is azt ird le ami először eszedbe jut!! csak kiváncsi vagyok:)
2011. jan. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
66%

Hihetetlen,hogy egyesek mennyire fel tudják magukat húzni egy egyszerű kérdésen,mintha az életük függne tőle! :) Szánalmas.

A kérdésre válaszolva, igen,megengedném. Inkább otthon "aludjanak együtt", mint egy parkban vagy egy lépcsőházban. Ha a lányom már 1 éve jár valakivel,akkor nyilván megtörtént már az a bizonyos dolog,ami ellen tenni nem tudok már,ezért inkább felhívom a lányom figyelmét többször is arra, hogy ha már szexel legalább védekezzen. Ha a "barátnője" leszek,jobban hallgat rám,mintha elkezdeném ütni verni és tiltani mindentől,ahogy a legtöbb szülő teszi ilyen esetben.

2011. jan. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 A kérdező kommentje:
Azt, hogy kb ez a szerelmünk kiteljesedése. Imádom, hogy egybeforr a testünk, mintha egy ember lennénk :$
2011. jan. 10. 20:30
 28/99 A kérdező kommentje:
Na meg az élvezet se elhanyagolható, meg a tudat, hogy tényleg eggyé válunk.. Legalább arra a fél órára.. :)
2011. jan. 10. 20:31
 29/99 anonim válasza:
51%
Nekem is megengedték anyukámék, hogy 15 évesen együtt aludjak a barátommal. Szerintem ez sokkal jobb, mintha hazudozni kellett volna, hogy a barátnőmnél vagy máshol alszom. Nem csak éjszaka tud megtörténni a dolog. És ha már ennyi ideje együtt vannak, bizonyára van annyi esze, hogy védekeznek. 20/L
2011. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
47%
Aki azzal jön itt, hogy úristen, 15évesen még gyerek, az irigykedik szerintem, mert a szüleik tiltották minden szartól. Szerintem igenis megengedhető, főleg mert már régóta együtt vagytok, anyudék ismerik a srácot, bíznak benne, és benned is. Akkor tartanám ostobaságnak ezt az ottalvást ennyi idősen, ha folyamat váltogatnád a pasijaid, és szexelnél jobbra balra, de így nem elitélendő úgy gondolom.
2011. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!