Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti mit szólnátok...

Szülők, ti mit szólnátok ahhoz, ha a 15 éves lányod együtt akarna aludni a barátjával, aki 19 éves?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy régóta ismeritek a fiút ti is. (3-4 éve)

Kb 5 hónapja jár a lányod a fiúval, és régebben is jártak már 1 évet.


Megengednéd?


2011. jan. 10. 20:05
 51/99 anonim ***** válasza:
61%
válaszolt,csak nem olvastál...
2011. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
78%

Én is azt mondanám,hogy ráér,de mivel ilyen régóta együtt vagytok és szeretitek egymást,ezért szerintem egyáltalán nem bűn.


Az meg hogy 200 éve mi volt..Igen,200 éve a 15 éves lányok feleségként vesztették el a szüzességüket..

2011. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
33%
Tényleg, szexelnek, szóval már elég nagyok, és szeretik is egymást! Akkor meg ez a kapcsolat érett a házasságra. Tessék csak :)
2011. jan. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
56%
Istenem, de megnézném ezt a sok okost...szexelnek,ezért érettek a házasságra....gép mögül pampogni könnyű.Értsétek meg, ez független attól hogy a lány 15 éves. Nem kell egyből albérletbe költöztetni meg férjhez adni mert szeretkezni akar.....
2011. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
19%

Jobb ha megkérdezi minthogy a hátad mögött csinálná.A fiatalok h akarnak ugyis találnak rá helyet és alkalmat.

Szerintem adj a lányodnak ultimátumot,menj el vele gyogszert iratni és kérd meg h várja meg mig hat.A bizalom fontos.világositzsd fel h nem akarod h gyogyszert szedjen h mivel védekezzenek és h bármit monda fiu ne engedjen ebből.

Szerintem te értelmes anyukának tünsz nagyon aki nem tiltani és megrökönyödni akar hanem segiteni.Egyértelmüen jo lenne ha várnának még de sok ember van aki még eddig sem vár.Amúgy ha szerencséd van tényeg alvásrol van szo,mert attol h ugyérzed h elég nagylány a lányod lehet h pont ő lesz az aki majd ugy gondolja h nem kész rá.

2011. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
52%
Annyira okos itt mindenki. Nem aludhat együtt a szerelmével, barátjával mert 15 éves, és fiatal a szexhez? Az együtt alvás nem csak a d ugásról szól iq fighterek, de az aztán tényleg sokkal jobb, ha nem engeditek meg a fiatal lányotoknak, hogy a barátjával aludjon, és aztán az utcán csinálja föl két villanyoszlop között iskolából hazafelé. Ha szeretkezni akarnak, akkor megfogják tenni, nem ahhoz kért engedélyt, hanem az együtt alváshoz. Lehet lepontozni.
2011. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
27%

Nézd, én 13 évesen már nem voltam Szűz, diszkóból eljöttünk az akkori pasimmal, aki akkor volt 17 éves, és az ő házukban történt meg a dolog.

Ahhoz, hogy két fiatal szexeljen, nem kell feltétlenül együttaludniuk.

:))

2011. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
62%
18 évesen vesztettem el a párommal,aki ma már a vőlegényem.Én nem tartom bűnnek,hogy szeretkezik a barátjával.Több mint 1 éve együtt vannak kisebb megszakítással,szeretik egymást.Nem hinném,hogy a lány f*cibáló kis k*rv,ahogy én sem voltam az.
2011. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
39%
Szeretném úgy nevelni,hogy 14 évesen ne akarjon szexelni.Nem hiszem,hogy bármiről is lemarad,ha 17-18 éves koráig megőrzi a szüzességét.Együtt alvás igen,szex nem.
2011. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
52%

Hát, utolsó, pont az ilyen szülőktől szoktam megkérdezni, hogy tartasz talán gyertyát a gyermeked és a pasija fölött, hogy tudjad, ha együtt töltik az éjszakát csak pont szex ne legyen.

Egyébként genetika is az egész, sok esetben a vér nem válik vízzé, ha agyonvered vagy fenemód erkölcsösen neveled, akkor sem.

2011. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!