Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek itthon egyedül, Mit...

Félek itthon egyedül, Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok,a szüleim úgy dolgoznak,hogy egyik éjszaka itthon vannak,a másik éjszaka pedig nem.

És minden másnap egyedül vagyok itthon,és rettentően félek a nagy házban..

Eleinte úgy csináltuk hogy a barátom itt aludt mikor egyedül voltam,de ez már a kapcsolatot elrontotta,azért hogy sokat voltunk együtt.. vagyis ő ezzel indokolta azt,hogy eltávolodott tőlem.

Segítsetek,mit tegyek,hogy ne féljek egyedül itthon?

Félek,hogy valaki betör,félek,mert hangokat hallok,vagy beképzelek mindenféle dolgot..


2011. ápr. 5. 19:51
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Még valamit elfelejtettem:

Van egy barátnőm, aki annyira rossz környéken lakik, hogy valakinak mindig kell otthon lenni, különben betörnek. Eddig négyszer talált idegeneket a nappalijukban, mindig elmenekültek amikor meglátták őt... egy szörnyű lehet, el sem tudom képzelni.

2011. ápr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
45%
Csatlakozhatom a fososok taborahoz? En a Gyuru masodik reszeben a kiscsajtol felek, ahogy maszik fel a kutban. Akik lattak, gondolom megertenek...ha ejjel ki kell mennem pisilni, mar rogton latom is a kiscsajt rohanni felem a folyoson. Csakhat en 32 eves no vagyok, neha ejszaka at is kell mennem a kisfiamhoz...ti legalabb mind fiatalabbak vagytok. A ferjem pedig rendszeresen elalszik a filmen este, igy ha valami durvabbat nezunk, ki se merek menni pisilni, fel kell ebresszem hogy jojjon mar el velem! Meg nem jottem ra mi segithetne, mondjuk ritkan vagyok egyedul ejjel, de akkor lefekves elott megegyszer atnezem a lakas minden sarkat, ferjem iroasztala ala is benezek, a dusfuggony moge is bekukkantok, igy egy kicsit jobb.
2011. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
45%

szerintem nem szégyen, hogy 32 éves létedre félsz. Egyszer olvastam egy szakvéleményt, valami agyturkász írta, hogy ezek a filmek olyan hatással vannak az emberi elmére, pszichére, hogy valami eszméletlen. Kutatások igazolják, hogy ezek a durva filmek olyan emberekből is kihozzák a félelmet hosszú távon is, aki azelőtt sosem félt a sötétben.

Eleve belénk van kódolva valamilyen szinten a sötétségtől való félelem, és ezek a filmet, írásos történetek még fokozzák is, és akár élete végéig képes az ember a hatása alá kerülni!


22L

2011. ápr. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 habibi ***** válasza:

jaj, akkor a TV a hibás? jól van ,egy újabb megnyugtató magyarázat :)

21:56- nak: én behalok ezen: fosósok tábora!!! XD kb. már 5 perce ezen röhögök!!! XD XD alig bírok írni a billentyűzeten... :D :D :D de jó, h. mondod azt a filmet, meg nem nézem, jaj, az a paranormal activity is húzós,hujj... még a hideg is kiráz :)

2011. ápr. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

22:07

Ajánlom a második részét is! :DD

2011. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Szellemek nem léteznek, ne ijesztgessétek màr egymàst!:):)
2011. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Régen minden kis nesztől a falra ugrottam volna, de mióta egyedül lakok érdekes nem félek. Mondjuk szerintem a macskáim sokat segítettek. :) Olyan picik voltak amikor "örökbe fogadtam" őket és máig úgy érzem, hogy meg kell őket védenem. Pláne, hogy az egyik nagy korára is beszari maradt. Így én vagyok itthon a "bátor". :)

Macsekot bevinni szerintem is jó ötlet, meg az olvasás is be szokott nálam jönni.

2011. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

Hát,én egyedül lakok és majdnem minden este egyedül is alszok! Pasim max heti 2 szer alszik itt.

Akkor most nekem nagyon kéne fosnom? :D

Ne ijesztgessetek már!! :))))

Amúgy megértelek Titeket,én is nagyon félős voltam korábban,de mióta egyedül lakok ( 2 éve) azóta megtanultam nem félni!! Más lehetőségem nincs. Szeretnék nyugodtan élni,nem pedig félve. Higgyétek el,ezt meg lehet tanulni! Kis önuralom. Tudom,nem könnyű. Bár tegnap hatalmas szél volt,na akkor én is fostam mint állat :DDD

Remélem segitettem.

30/N

2011. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%

21.56


Az nem Gyűrű, hanem Kör! :DDDD

2011. ápr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök a sok kedves válaszolónak!

Én is tudom,hogy a tv miért recseg,meg,hogy szellemek nincsenek,de mikor hallok vagy látok valamit egyből nem tudom magam ezzel nyugatatni,zalami borzalom az egyedüllét,főleg este!

De legalább nincs senki ezzel egyedül.. SAJNOS.

A nagy okosok ki találhatnának valami,meg oldást,hogy ne féljünk:)

Kitartást "fostosok"

És örülök,hogy ilyen sokan írtatok!:)

2011. ápr. 6. 17:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!