Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek itthon egyedül, Mit...

Félek itthon egyedül, Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok,a szüleim úgy dolgoznak,hogy egyik éjszaka itthon vannak,a másik éjszaka pedig nem.

És minden másnap egyedül vagyok itthon,és rettentően félek a nagy házban..

Eleinte úgy csináltuk hogy a barátom itt aludt mikor egyedül voltam,de ez már a kapcsolatot elrontotta,azért hogy sokat voltunk együtt.. vagyis ő ezzel indokolta azt,hogy eltávolodott tőlem.

Segítsetek,mit tegyek,hogy ne féljek egyedül itthon?

Félek,hogy valaki betör,félek,mert hangokat hallok,vagy beképzelek mindenféle dolgot..


2011. ápr. 5. 19:51
1 2 3 4 5 6
 11/57 A kérdező kommentje:
Van itthon cicánk,őt lehet hogy behozom magammal mindenesetre..
2011. ápr. 5. 20:02
 12/57 A kérdező kommentje:
Én Tv mellet alszom el,be állítom időzítőre
2011. ápr. 5. 20:03
 13/57 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy és félsz nem tudom, hogyan lehetne ezen változtatni. 16 évesen még én is féltem. Most 24 éves vagyok már semmi bajom ezzel, de arra is rájöttem, hogy én nagyon nem szeretnék egyedül lakni. Egyszerűen nem tudtam kihez szólni, zavart a nagy csend. Amugy neked talán azt javasolnám, hogy legyen felkapcsolva a villany. De nem tudom én se, hogy lenne jó. A háziállat is jó megoldás.
2011. ápr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
49%

Szia! Ha anyuék nyaralnak én a pánikgombbal alszom, 22 éves vagyok, de én sem szívesen alszom egyedül. Ebben a mai r.ohadék világban...:(

Meg a lépcső fordulóban égve hagyom a villanyt!


22L

2011. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
Én ha félek egyedül este egyedül otthon, akkor először is bezárom az ajtókat,ablakokat, felkapcsolom a galériában a lámpát, ami egész jól bevilágítja az egész lakást, bekapcsolom a tv-t hagy szóljon és nekilátok gépezni, olvasni, vagy bármi ami leköt, ráadásul veszek egy nagy fürdőt gyertyával (ilyenkor már örülök h egyedül vagyok itthon)
2011. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy csak én félek ennyire,meg hogy már beteges:(
2011. ápr. 5. 20:08
 17/57 anonim ***** válasza:
Mindenesetre hagyjàl egy kis fényt a lakàsban. Nyugtasd magadat, hogy nem fog bàntani semmi és senki. A kulcsot hagyd az ajtóba, engem ez mindig megnyugtat. Minden szobaajtót kulcsra zàrok. Vannak szomszédaid? Bérhàzban vagy kertes hàzban laksz?
2011. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
Kertes házban lakom,és csak öregasszonyok laknak mellettünk,meg velünk szemben is..
2011. ápr. 5. 20:11
 19/57 anonim ***** válasza:
100%
Most képzelj el engem! Nagy, kertes házban lakunk, jó nagy kerttel, mindenféle sötét melléképületek, farakás, kerítés alig, az is rozoga, szomszéd csak egy idős néni, egyik oldalt fák, a másikon szántóföldek, nem messze erdő, temető, meg minden ilyen nyalánkság. Én meg eleve olyan besz..ri vagyok, hogy egy sötét szobába alig merek bemenni egyedül. :D
2011. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Mi egy Erdőnél lakunk,hatalmas kerttel,farakásokkal,mindenféle félelmetes dologgal,bár a kerítésünk még egyben van:S:D

És Te sűrűn vagy egyedül otthon?

Mit csinálsz hogy ne félj?

2011. ápr. 5. 20:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!