Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek itthon egyedül, Mit...

Félek itthon egyedül, Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok,a szüleim úgy dolgoznak,hogy egyik éjszaka itthon vannak,a másik éjszaka pedig nem.

És minden másnap egyedül vagyok itthon,és rettentően félek a nagy házban..

Eleinte úgy csináltuk hogy a barátom itt aludt mikor egyedül voltam,de ez már a kapcsolatot elrontotta,azért hogy sokat voltunk együtt.. vagyis ő ezzel indokolta azt,hogy eltávolodott tőlem.

Segítsetek,mit tegyek,hogy ne féljek egyedül itthon?

Félek,hogy valaki betör,félek,mert hangokat hallok,vagy beképzelek mindenféle dolgot..


2011. ápr. 5. 19:51
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Ja angolul The Ring. Igy forditottam le, ha The Circle lett volna, Kort irok. Vegul is mindegy. Az elobb neztem meg a Tukrok 2-ot. Nah, az sokat segitett am!!
2011. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim válasza:
én is így vagyok!:S szerintem a sok rossz hírtől van amit hallottunk ,hogy őt... meg szóval borzasztó hírek! hát én csak a kutyust vagy a macskáát tudom ajánlnii:).most is itt játszik előttem ,hallom is.és nyugodtabb vagyok!:)
2011. máj. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is nagyon szoktam félni otthon egyedül,mert mindig oda szoktam képzelni dolgokat....

Tudom milyen érzés.

Én mostanában TV-l szoktam elaludni,mert akkor legalább nincs akkora csönd,és ha mondjuk van valami nesz,akkor azt nem hallom meg.:)

De én még azt ajánlom,hogy hallgass zenét,vagy egy kis lámpát tegyél valahova,és legalább lesz valami fényforrás a szobádban.

Vagy pedig hagyd nyitva az ajtót.

Mást nem nagyon tudok mondani.

Bár lehet,hogy majd kinövöd.:)

2014. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:
Én is félek egyedül,de azért mert kisebb koromban anya elment és nem tudtam hol van és azóta hallom és látom a szellemeket :( nagyon ijesztő 13/l
2015. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 Janó Dávid válasza:
Sziasztok,én is félek nagyon sokszor, nem egyedül alszik, bár képtelen lennék egyedül aludni,mindig úgy éreztem hogy figyelnek.Néha 1-2 órakor hulyeskedunk haveromekkal gépen, néha még wc re se merek menni.Neha hangokat és lepteket hallok, mindig jól betakarozok,Mit tegyek ez ellen?
2017. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim válasza:
Én 6-7 éves koromtól kezdve majdnem minden nap egyedül vagyok itthon este 6-ig de mikor kint világos van nem zavar de télen már ilyenkor tőbb mint egy órája sötét van. Este én is félek pedig van 3 erőszakos macskám 1 kutya kint 2 kutya bent a házba az igaz hogy a bentiem nemsokat érnek mert ameiknek jó az érzékelője gyengén harap amelyik meg végig aludja az éjszakát bármi történik sokszor véletlenül játék közven is véresre harapja a kezem.
2017. aug. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim válasza:

Szia!keson valaszolok es remelem mar h elmolt de ha nem akkor ezt tanacsolom:

-Ne nez hiredot

-ne nez semmi ijesztot

-Probald meg magad megnyugtatni h csak a szel volt

-legyel bator

-ahogy a tobbiek is tanacsoltak hozzd be ez egyik kis kedvenced

-telefonalj vkivel es kozben te csak ra figyelj

-zarkoz be

De remelem h mar elmult🙂♥️

2018. márc. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!