Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek itthon egyedül, Mit...

Félek itthon egyedül, Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok,a szüleim úgy dolgoznak,hogy egyik éjszaka itthon vannak,a másik éjszaka pedig nem.

És minden másnap egyedül vagyok itthon,és rettentően félek a nagy házban..

Eleinte úgy csináltuk hogy a barátom itt aludt mikor egyedül voltam,de ez már a kapcsolatot elrontotta,azért hogy sokat voltunk együtt.. vagyis ő ezzel indokolta azt,hogy eltávolodott tőlem.

Segítsetek,mit tegyek,hogy ne féljek egyedül itthon?

Félek,hogy valaki betör,félek,mert hangokat hallok,vagy beképzelek mindenféle dolgot..


2011. ápr. 5. 19:51
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Miben segíthet a pánikgomb? Elmagyaráznátok nekem?
2011. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

hát az egy olyan szerkezet, ami a riasztóhoz van kötve. Ha mocorgást hallok megnyomom, a ház nem riaszt be, de a riasztósoknak bejelez, és azonnal ott vannak.

Jó nyilván ha arra kelsz, hogy szorongatják a nyakad akkor nem sokat ér, de én ezért zárom magamra az ajtót, azt meg ha matatják csak meg hallom, meg egy-két lépcsőfok nyikorog is szóval észrevenném és lenne időm megnyomni

2011. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
mondjuk abban nem vagyok biztos, hogy a ház nem riaszt be, lehet hogy elkezd sipákolni a riasztó is, de nem vagyok benne tuti
2011. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

20:06 Mi az a pánikgomb?


Én is nagyon félős vagyok, de talán behoznám a kutyusom.

2011. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
a 21:03as válaszomban leírtam mi az a pánikgomb!:)
2011. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 habibi ***** válasza:

én szeretek egyedül lenni éjszaka , na persze!:) olyan jó , főleg úgy, h. rettegek a sötétben:) néha a szívroham jön rám, de nem baj, mg perszehogy akkor kell horrort v. szellemes/kísértetes filmet néznem, de legalább izgisebb az éjszaka. Nálam még az a rossz, h. a szoba egyik sarkában van a tükör, amibe mikor az ágyamban fekszek pont belelátok és nagyon furcsa alakokat látok benne és a kinti fény is látszódik a tükörben, tehát borzalom!

kiskoromban a fejemet is bedugtam a takaró alá és úgy próbáltam elaludni, de nem ment mert meleg volt. azóta úgy "védekezem", hogy becsukom a szemem és alszok, de ha hallok vmit (van egy öreg nyikorgós fotelünk a nappaliban, ami akármikor elkezd nyikorogni, főleg éjjel) akkor megmagyarázom magamnak.pl.ezért a virágok nálam lélegeznek, vagy éppen hallani ahogy nőnek, a netem kattog, és a ceruzát véletlenül nem tettem vissza a helyére és azért esett le, v. a ruhásszekrényemben leesett az egyik rucim és annak volt olyan fura hangja.:)

2011. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, a magyarázat a hőtágulás, ezért kattan éjjel a TV. Kiskoromban majd bepisiltem félelmemben :D
2011. ápr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
Én még most is majd' bepisilek amikor meghallom, hogy kattog a tv vagy a szgép. .D
2011. ápr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:

Hát csajok, nagyon megnyugtattatok. Eddig azt hittem, hogy egyedül én vagyok ilyen félős, elmebeteg.

Ha este vagyok itthon egyedül, minden létező lámpát felkapcsolok, a nappaliba megy a tv, állandóan nézek körbe körbe, a hátam mögé. Itthon aludni egyedül nem mernék, soha nem is aludtam. Vagy barátom hívom át, vagy átmegyek nagyszülőkhöz.

Velem is volt hogy olyan hangokat képzelődtem, ki se mertem menni wc-re.

Alváshoz is mindig kapcsolok egy kislámpát, kivéve, ha itt vam barátom.

Egyszer nappal voltam itthon egyedül, de már vagy 5 órája, és hívtam telen hogy jöjjön át mert félek, de valahogy el se hitte.


De jó, hogy nem csak én vagyok ilyen :S :(

2011. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
nálunk a hűtő kattog, mindig frászt kapok tőle...
2011. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!