Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek itthon egyedül, Mit...

Félek itthon egyedül, Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Egy 16 éves lány vagyok,a szüleim úgy dolgoznak,hogy egyik éjszaka itthon vannak,a másik éjszaka pedig nem.

És minden másnap egyedül vagyok itthon,és rettentően félek a nagy házban..

Eleinte úgy csináltuk hogy a barátom itt aludt mikor egyedül voltam,de ez már a kapcsolatot elrontotta,azért hogy sokat voltunk együtt.. vagyis ő ezzel indokolta azt,hogy eltávolodott tőlem.

Segítsetek,mit tegyek,hogy ne féljek egyedül itthon?

Félek,hogy valaki betör,félek,mert hangokat hallok,vagy beképzelek mindenféle dolgot..


2011. ápr. 5. 19:51
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

A házi állat jó ötlet!:)

Ne hari de a barátod elég fura!:S

2011. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
Amúgy én vagy 20 méterre lakok a temetőtől, ha kinézek az ablakomból akkor látom is, de ez nem izgat. (A szellemek viszont nagyon is izgatnak.:S)
2011. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:

20:17

20:02-kor írtam. Mindent. Zene, kislámpa, filmnézés, olvasás... :) Mondjuk ettől azért még félek, csak nem annyira és már ez is valami. :D

2011. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 A kérdező kommentje:

ingeingen,a szellemektől én is nagyon félek..

Be képzelek mindenféle hangot,mindig az ablakot nézek,mert azt is beképzelem hogy ottvan valaki.


A barátom nekem is fura.. neki túl sok már ez a talizgatás.. igazi pasi,vigyáz a barátnőjére,akit elvileeg szeret!

2011. ápr. 5. 20:23
 25/57 anonim ***** válasza:
szerintem is fogadd meg az előző tanácsokat.de most megynyugtattál, mert eddig azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen beszari.mert pl. ha olvasok vagy látok valami félelmeteset, akkor rögtön félek, még akkor is , ha itthon vannak a szüleim.már volt olyan, hogy az ezotériába írt kérdéseket olvastam ,és utána este nem mertem kimenni pisilni.végül zseblámpával kirohantam a wc-re, és ott meg bezárkóztam.:)szóval azért én se vagyok semmi...most mondanám, hogy nem félj,nincs mitől, de tudom, hogy milyen az , ha fél valaki.am még egy tipp a zene meg a tv mellé:hívd fel a barátaidat vagy vkit. tudom, hogy nem telefonálhatsz egész éjjel, de egy ideig ez is jó.remélem, tudtam segíteni:))
2011. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:

Igen,igen, én is ugyanilyen vagyok!

Köszönöm a sok kedves választ,máris jobban érzem magam:)

2011. ápr. 5. 20:27
 27/57 anonim ***** válasza:

20:06 vagyok


Nincs pánikgombotok? Nem tudom anyagilag hogy álltok, de ha nincs lehet érdemes lenne rá befektetni, mivel ennyit vagy egyedül. Tényleg biztonság éreztet ad valamilyen szinten.

2011. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

Nincs pánikgombunk..

Majd talán felhozom a szüleimnek,mit szólnak hozzá,bár ők eléggé olyanok hogy nem költenek ilyenre

2011. ápr. 5. 20:40
 29/57 anonim ***** válasza:
pedig nem hülyeség egyáltalán, szerintem a biztonságod érdekében csak bele mennek. :) Na de a lényeg, hogy tényleg megértelek, és a legrosszabb az, hogy olyankor minden kis neszről rosszat gondolsz. Ha meg van otthon más is észre sem veszi az ember ezeket a kis zajokat Pl. pattan egyet a bútor és hasonlók. Kitartás!!:)
2011. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
Úristen, mintha magamat olvastam volna :) Én is beparázok a szellemektől, nem gyengén, pedig felnőtt nő vagyok és azok elvileg nem bántanak :) Én elkezdek olvasni, vagy netezek és elálmosodom annyira, hogy megnyugszom, meg van egy maccsom, aki mindig dorombol nekem :) Ő észlelné, ha baj lenne, jobb füle és szeme van, mint nekem :)22/L
2011. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!