Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok törve teljesen,...

Össze vagyok törve teljesen, vajon minden csak hazugság?

Figyelt kérdés

Van egy párom, 10 hónapja vagyunk együtt. Az első 8 hónap nagyon szép volt. Decemberben eljegyzett, boldogok voltunk. De aztán elkezdett romlani minden. Volt kb. 2 hét február közepén, amikor szüneteltünk, mert az életébe újra betoppant az ex barátnője, és időt kért, hogy lezárhassa magában. Közben én megtudtam, hogy ők találkozgattak abban az időben is, és amikor véget akartam vetni a kapcsolatunknak, akkor a párom kérte a bocsánatomat. Azt mondta, hogy lezárta magában, és hogy mindent megtesz azért, hogy megbocsássak, megenyhüljek. Akkor visszaadtam neki a gyűrűt is.

Egy ideig jól is ment minden, de folyton derülnek ki turpisságok, valahogy mindig újra előkerül az ex, hogy elmegy hozzájuk, vagy valami módon kapcsolatba kerül vele. Aztán kiderült, hogy átírta a telefonjában az ex nevét egy másik névre, és ugyan úgy tartották a kapcsolatot. A párom erre azt mondta, hogy csak azért írta át a nevét, mert ha meglátom, hogy beszéltek, akkor féltékeny leszek. Meg hogy csak egy telefonszám miatt sms-eztek.

Ezek után megint majdnem vége lett a kapcsolatunknak, mert a bizalmatlanságomba belefáradt. Megbeszéltük, hogy teszünk még egy próbát. Mondhatjuk, hogy jól elvoltunk. De természetesen az ex továbbra is jelen van, közöttünk már szinte semmi intimitás nincs, és valami betegsége is lett, ami miatt nem szerelmeskedhetünk, kb. 3 hétig. Állítólag valami gyulladás. De papírt nem tud mutatni, mert állítólag nem kapott semmit. 2 alkalommal is volt már orvosnál. Az utóbbi 2 napban fél napokra eltűnik, és nem mondja hová megy.

Teljesen felőröl ez az egész. Valaki kérem segítsen nekem, mert nem tudok józanul gondolkodni.

Kívülállóként mit lehet leszűrni mindebből?


2011. ápr. 9. 11:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/157 anonim ***** válasza:
100%

Ha délután beszéltek, kérlek, ne hagyd, hogy kimagyarázza magát, és minden folytatódjon úgy, ahogy eddig.

Ne legyél buta, bár tudom, hogy a szerelmes embernél nincs hülyébb teremtmény, de állj a sarkadra!

2011. ápr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/157 anonim ***** válasza:
94%
MáriaMagdolna!Miket írsz már?Terhességi teszt is volt a volt amit Ő vett meg?Még csak nem is titkolja,nyíltan csal!
2011. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/157 anonim ***** válasza:
91%
Veszett fejsze nyelén ülsz,minek bizonygatni ami nyilván való,te csak pótlék voltál neki...
2011. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/157 anonim ***** válasza:
91%
én is pont erre gondoltam mikor írta a kérdező, hogy sms-ben hívta, ki lesz ez magyarázva, mint a pinty. Mondd el a bajod, hallgasd meg a válaszát, de ne kérjed, hogy aludjon veled, meg ne bolondulj, s többet ne keresd magadtól, hadd keressen ő, ha akar
2011. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/157 A kérdező kommentje:
Érdekes, választ még nem adott, máskor hasonló sms esetén még le sem tettem a telefont, de már hív, hogy mi baj van...
2011. ápr. 9. 12:51
 46/157 anonim ***** válasza:
100%
többet ne írj neki, ha estig se válaszol akkor se, ebből is látszik a hizzáállása, hagyd a fenébe, ne kínozd magad
2011. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/157 anonim ***** válasza:
100%

Találsz sokkal jobbat, és remélem amit veled csinált valakitől kamatostul visszakapja.

Légy erős és rúgd úgy pi*sán hogy az exéig meg sem áll, remélem összeragadnak. fújj undorító galandféreg

Remélem helyesen döntesz, én innen küldöm az erőt :)

2011. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/157 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem válaszol a srác, mert tuti, tudja, hogy miről van szó, mit akarsz vele tisztázni.

Szerintem most gondolkodik a kifogásokon, és ha összeállította a kis magyarázkodását, akkor felhív majd.

Nagyon okos legyél, mert ez a pasi is nagyon rafinált.

2011. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/157 A kérdező kommentje:

Fog válaszolni, de majd biztos azt mondja, hogy azért késett a válasszal, mert dolgozott, vagy le volt némítva, vagy töltőn van a telefonja, vagy valami hasonló.

Tegnap éjszakára is kikapcsolta, valamikor hajnalban kapcsolta csak vissza.

2011. ápr. 9. 12:56
 50/157 A kérdező kommentje:
Volt pár alkalom, amikor úgy éreztem, hogy hazugság az egész élete ennek az embernek. És egyre inkább azt veszem észre, hogy az anyósom is benne van ebben... pedig állítólag imád engem.
2011. ápr. 9. 12:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!